Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet úgy kapcsolatban lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy kapcsolatban lenni valakivel, hogy az illető nem szerelmes belé, csak nagyon szereti?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyok együtt a barátommal. Nagyon sok közös van bennünk, passzolunk is egymáshoz teljesen úgy érzem. Közös a hobbink, illetve a személyiségünkben/gondolkodásunkban is sok a közös vonás. A minap felmerült az, hogy hogyan fog alakulni a későbbiekben a kapcsolat (távkapcsolatról van szó) és valahogy kifejtette, hogy ő nagyon szeret, sokat jelentek neki, de nem érzi azt, hogy szerelmes lenne. Én ezt el is fogadom, csak meglepett. Imádom a vele töltött időt, nagyon türelmes meg rendes. Csak nem értem. Mondjuk azt sem tudom, hogy én pontosan mit érzek iránta.

18/L



2016. okt. 24. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, lehet, páromnak előttem 5 barátnője volt, egyikbe se volt szerelmes, a szerelem érzését én hoztam ki belőle
2016. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha az ember lánya 18 éves, akkor igenis élje meg a nagy SZERELMET, és csak olyannal legyen együtt aki szerelmes belé.

ez a legszebb korszak, amikor a szerelem még olyan tiszta, poétikus, igazán szenvedélyes és fájóan szép tud lenni.


tudom, mert voltam 18, és nagyon-nagyon szerelmes.


én nem maradnak ezzel a sráccal, max. barátságban, ez fiú-lány barátságnak kitűnő.


de a szerelmet akarnám... sima szeretetkapcsolatban élhetsz idősebb korodban még eleget, de most ne érd be kevesebbel.


jár neked a nagy szerelem!

2016. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Úgy hívják, hogy "minden kapcsolat, ami pár évnél tovább tart".


Szerinted akik együtt vannak 20-40-60 éve és gyerekeik, unokáik vannak, azok ugyanazzal a lángoló szerelemmel szeretik még egymást, mint mondjuk a kapcsolatuk maximum legelső pár évében?

2016. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az exembe sose voltam szerelmes-nem hazudtam neki, tudta-de nagyon szerettem, és megvolt az összetartozás érzése is. 20-31 éves koromig voltam vele, két lányunk született. Ha nem csalt volna folyamatosan ma is együtt lennénk. Bár lehet azért csalt, mert nem tudtam igazán szeretni....
2020. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!