Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra, kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra, kissé rosszul sült el. Hogy lehet túllépni rajta, ha az idő sem segít?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy éve. Egy pillanatig láttam, amíg kinyitott nekem egy ajtót és én megköszöntem. Szinte teljesen biztos hogy soha többé nem látom újra, vagy ha igen, egyikünk sem ismeri meg a másikat. Semmit nem tudok róla. Csak annyit, hogy ekkor és ekkor itt és itt volt, és néhány másodperc csak azzal telt el, hogy egymás szemébe nézünk.

Ennyi. Volt egy reménykedős korszak, mikor reméltem, hogy látom még. Az elmúlt, kezdek hideg fejjel gondolkodni. De nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá. Tönkreteszi a jókedvem, elveszi az energiám a folytonos agyalásom. Az idő ezek szerint nem segít, hiszen lassan egy éve történt. Hogy felejtsem el?

Kérlek, csak akkor írj, kedves Idetévedő, ha nem a feszültséged akarod kitölteni, hanem adsz nekem tanácsot. Ha valakit érdekelnek a pontos részletek is, dobjon egy privátot, ott majd leírom. Köszönöm



2016. okt. 31. 18:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a szerelem többféle lehet, lehet egyoldalú is, ki hogy gondolja róla, ez egyéni.
2016. okt. 31. 19:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem ismered igazàból az illetőt,így nonszensz,hogy szerelmes légy.Szerintem inkàbb kapaszkodsz egy illúzióba.Rendet kénne tenned a lelkedben.Tudom,mert én meg két évig szerettem valakit,akihez kb.egy hónapig volt közöm.Ezt hívjàk megszállottsàgnak.Vigyàzz vele!
2016. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
szerintem is ez lehet. nem ismerhettem ki pár másodpercből. bárki lehet, még egy őrült sorozatgyilkos is😳😂😂😂 szerintem se lettem szerelmes, csak mivel pont megfelelt a külsőségeket érintő ideálomnak, elkezdtem magambam olyannak elképzelni, amilyennek akarom... lehet hogy közel sem olyan. de az a legrosszabb amikor látok valakit aki csak minimálisan is hasonlít, egyből elkap ez a rossz érzés. :/
2016. okt. 31. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!