Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat gondolhat a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat gondolhat a pasi?

Figyelt kérdés
Már több hónapja beszélünk az elején gyakran, de mostanában egyre ritkábban beszélünk. Randira is elhívott,de közbe jött valami mindkettőnknek és azóta nem is hívott randizni. Azt mondja vonzodik, gondol rám szinte mindig én írok rá először, de ha én nem írok rá akkor lehet hogy ő nem is írna vagy nem tudom. Fogalmam sincs hogy érdekelm-e még, hogy kíváncsi-e még rám vagy hogy akar-e még látni,de nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?
2016. nov. 1. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Mit akarsz elveszíteni? Nem is a tied. Idióta.

2. Mit tegyél??? Hát kérdezd meg, hogy mit érez irántad? Hogy kíváncsi-e rád, akar-e látni téged?

3. Ez a felnőtt kategória, nem a tini. Az pár kategóriával lejjebb van.

2016. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tulsagosan sok ideig ismerkedtetek.... jo esellyel nem lesz belole semmi
2016. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira fárasztó olvasni ezeket a lány problémákat, mellesleg a legtöbb olyan hogy kb a 80% nem ezt csinálja, és akkor jön a kérdés, hogy minek szórakozik vele, ha lenne 5000 olyan aki könyörögne szinte neki hogy talizzon vele.
2016. nov. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!