Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36eves ferfi komolyan gondolhat kapcsolatot egy 22eves lanyal vagy csak a szexre hajt a pasi?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a szexre hajt lehet komoly, hisz a szex az egy komoly dolog!
2015. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a szex miatt.
2015. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 30-35 évesen egy akkor 20-25 éves lánnyal akarok majd családot alapítani.
2015. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sőt, pl. családalapításra sokkal alkalmasabb egy 25 éves nő, mint egy 35 éves.
2015. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:
azt csak a jó isten tudja
2015. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Huha most én is ilyen helyzetben vagyok.


Egyenlőre engem az vígasztal, hogy ha csak szexet akarna már réges rég hívott volna magához. :)

2015. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon függ ez a pasitól meg az egész szituációtól. Nem lehet így megmondani. Jóban vagytok és szimpatikus?
2015. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy 36 éves szerintem már van elég őszinte ahhoz, hogy ne játszmázzon. Ha szexet akar, megmondja. Nekem volt már 38 éves pasival komoly kapcsolatom, mikor 20 voltam. Nagyon szerettük egymást, de sajnos nem működött, főként a távolság miatt, de a szerelem kölcsönös volt. Nyilván ha csak szexre kellettem volna neki, nem szenvedünk hónapokig. Ő ezt meg is mondta. De olyan 35 éves pasival is volt azóta dolgom, aki kerek perec megmondta, hogy nem akar kapcsolatot, de még viszonyt se, csak néha-néha összefutni és szexelni egyet. Ebben a korban úgy gondolom, a férfiak nagy része van elég érett és értelmes ahhoz, hogy megmondja, mit szeretne.
2015. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!