Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a "dugópajtim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a "dugópajtimba". Elmondjam neki vagy azonnal szakitsak meg vele mindent? Tanácsok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A partneremmel nagyon jól kijövünk szex nélkül is és ez a "baj".

Sok közös van bennünk.

Én mondtam, h nem akarok kapcsolatot a legelején. Eddig is voltak ilyen partnereim. De egyikbe sem szerettem bele...



2016. nov. 3. 09:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Most sajnos nem tudtunk találkozni, de megsértődött... Ez valószínű, h jelent vmit, nem?

A tököm se érti....

2016. nov. 3. 15:26
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megsértődött akkor szerintem egyértelmű, hogy jelentesz neki nem, hogy valamit, hanem sokat is! Mondd el neki, hogy mit érzel.. Még az is lehet, hogy ő is ugyanazt érti csak ő sem mer lépni :)
2016. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Min sértődött meg?
2016. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Miután a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában van,, azt javasolom, ne mondj neki semmit. A tinik műfaja, amikor szerelmet vallanak, hogy kezdjen a dologgal a másik, ami tud. Neked itt nem szavakra, hanem tettekre van szükséged. Intézd úgy, hogy beléd szeressen a csaj. Miután szex eddig is volt, feltételezem, hogy ismered már a szeretetnyelvét. Ha nem, vagy nem is hallottál még ilyenről, javaslom, nézz utána. (Ha jól emlékszem, Dr Chapman írt erről könyvet.) Addig is, apró figyelmességek, a véleményének kikérdezése az élet kérdéseiben, programokra invitálás, stb. Szóval lassan válj az élete részévé.
2016. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azon sertodott meg, hogy nem fogunk talalkozni/ szexelni....


Kosz megegyszer a tanacsokat! :)

2016. nov. 4. 17:25
 16/17 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2020. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Engem is érdekelne, ennyi év után.
febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!