Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társkeresők mennyire sikeresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresők mennyire sikeresek pártalálás szempontjából?

Figyelt kérdés

Pl ti hány évesen regisztráltatok?a férfiak nagy része tényleg csak szexre megy?


A kérdés elméleti. Szakítás után vagyok ,és csak 25,még élőben csak megismerhetek valakit. Egyszer.


2016. nov. 3. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
27 évesen regisztráltam nőként. Annak ellenére, hogy kiírtam, hogy alkalmi kapcsolat nem érdekel, napi szinten kaptam szexuális ajánlatokat. Ez ilyen. De a férjem is ott ismertem meg, így kár lett volna kihagyni a lehetőséget néhány igénytelen üzenet miatt.
2016. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor neked jó lett.:) és mennyi időbe telt,még megismerted a mostmár férjedet?
2016. nov. 3. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
42 voltam. Én egy vasárnapi napon regisztráltam, mázlimra a hülyék elkerültek, cserébe a párom már másnap rámtalált :-) Tehát hétfő este már megvolt neki a számom, kedden már 2 órát telefonáltunk, szombaton találkoztunk és azóta elválaszthatatlan pár vagyunk, jövőre lesz az esküvőnk :-) Ennek több mint 2 éve már!
2016. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kétszer regisztráltam, rövid ideig bírtam mert extrán tornyosult a hülyeség. Így inden párom a való életből származott.
2016. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" a férfiak nagy része tényleg csak szexre megy? "


Férfiak 100% csak szexre megy.

2016. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

33 évesen regisztráltam, és nem akartam komoly kapcsolatot. Ehhez képest pár napon belül találkoztam valakivel, akivel fél évig nagy lángolást volt, csak a távolság állt közénk. (Más országban él, nyáron a városban volt, ő se gondolta, hogy több lesz kalandnál.)

Utána újra regisztráltam, 2-3 érdektelen randi után ismertem meg a férjemet, úgyhogy kb. egy hete voltam fent.

Azóta természetesen nincs rá szükség. :)


Sok a perverz, meg akivel nem érdemes ismerkedni, de ezeket ki lehet szűrni gyorsan. Inkább csak szórakozásnak tekintsd, ne vedd túl komolyan a társkeresőket.

2016. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

34 éves elvált férfi vagyok, már kb 1 éve regisztráltam.


A nők válaszra sem méltatnak, pedig normális leveleket szoktam írni.

Az hogy nő írjon olyan nincs, illetve bocsánat van eddig 2x írtak rám egyik azt hiszem 45 éves volt a másik meg 47....

Egyik az kalandot keresett, másik meg ilyen pénzlehúzós más országbeli kamuprofil.


Csak megjegyzem annak aki azt írta hogy a férfiak 100%-a csak szexet keres, nagyon nincs igaza.


Összességében nőknek jó a társkereső, férfiaknak pedig szinte csak önbizalom rombolás.

2016. nov. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!