Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akad itt olyan lány/nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad itt olyan lány/nő, akit érdekelnek az alábbiak? (akár egy is közülük)

Figyelt kérdés
Szépirodalom, színház, zene, könyvek, filmek.
2016. nov. 3. 18:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindegyik érdekel, talán a szépirodalom szorult kicsit háttérbe az utóbbi időben.

Színházba, amikor lehetőségem van, elmegyek. Most épp jövő héten készülünk menni.

Zene alatt sok mindent lehet érteni. Két hangszeren játszom, mindegyik inkább a komolyzenéhez köthető, így azt is szeretem. Emellett meghallgatom a mai "slágereket" is, vezetés közben mindig megy a rádió. Az elvontabb, szélsőségesebb zenei irányzatok viszont sosem vonzottak igazán.

Könyvet nagyon sok félét olvasok és olvastam korábban is, engem ez kapcsol ki a leginkább. Mint azt fentebb is írtam, talán a szépirodalmi könyvek szorultak mostanság háttérbe.

A filmek - az olvasás mellett - a másik nagy szenvedélyem. Akár régebbi, akár újabb alkotásokat szívesen nézek, fajtáját tekintve is szinte mindenevő vagyok.

A kérdésre röviden válaszolva, igen érdekelnek. Van, amelyik kevésbé, van, amelyik jobban, de valamennyire mindegyik.

2016. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szinhàz,szeretem a musiceleket meg az operettet is.

N24

2016. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A szinhazon kivul az osszes erdekel, de ez alap szerintem.
2016. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szinte az összes érdekel, sőt a filmeket egyenesen imádom, de ez sajnos nem azt jelenti, hogy szakértő lennék, olyan sok értékes dolgot hozzá tudnék tenni a témához vagy hosszasan tudnék róluk intelligensen filozofálni. :( Inkább csak élvezem őket.
2016. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Jó ezeket hozzászólásokat olvasni.
2016. nov. 3. 20:52
 16/27 anonim ***** válasza:
7%
#15: De naiv vagy. :) Írni bármit lehet, amúgy is a legtöbben azt fogják írni, amiről tudják, hogy szívesen olvasod. Nyilván a többség nem azt fogja mondani, hogy á, engem nem érdekelnek ezek a dolgok (nehogy már taplónak tűnjön bárki is). Az emberek rendszerint szeretnek jónak, kedvesnek, műveltnek tűnni, ahogyan napi rendszerességgel előadják azt is, hogy ők nem tűnnek el szó nélkül, és nekik rosszul esik, ha valaki velük csinálja ezt, nekik a valódi értékek a fontosak, hogy ők tisztességesek stb., aztán a valóság mégis teljesen más. Sajnos nagyon kevés olyan ember van, aki nem csinál segget a szájából, neten - ráadásul anonim módon - meg mindenki azt mond, amit akar.
2016. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
7%
@16-os: ugyanerre céloztam az 5-ös hozzászólásban persze kaptam is rögtön a lepontozást... az emberek gyűlölik ha magukra ismernek :)
2016. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
#17: Én felpontoztalak. :) Amúgy igen, ezen az oldalon kb. ízlés- és véleményterror uralkodik, amilyen nagy az itteni horda vitakultúrája, ha "nem megfelelő" dolgot írsz, akkor vagy a földbe döngölnek, hogy aljas nőgyűlölő vagy, és csak magadnak köszönheted a nyomorodat stb., vagy lepontoznak, de ahhoz nem értenek, hogy észérvekkel megcáfolják a mondókádat. Én is így szoktam járni, ha leírom a tapasztalataimat a nőkkel kapcsolatban, sajnos csak nagyon kevés esetben vágott egybe a valóság azzal a képpel, amit önmagukról megrajzoltak az illetők. De ha le mered írni, hogy hányan hazudnak akár neten, akár élőben, hány olyan nő van, aki állítólag nem lép le szó nélkül, aki állítólag értelmes, érzékeny, normális stb., mégis teljesen az ellenkezőjét produkálja mindennek, akkor kikiáltanak a nép ellenségének. De hát tényleg igaz, hogy senki sem szeret szembesülni az igazsággal, ezen az oldalon meg bőségesen akadnak "szájhősök", akik a tetteikkel alaposan megcáfolják mindazt, amiről korábban ők maguk beszéltek.
2016. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%

Igen.:)

Szépirodalom nagyonnagyon érdekel, de emellett minden könyvet elolvasok.

Színházban rendszeresen járok, habár mostanság inkább múzeum/kiállítás kedvelő vagyok.

A többi pedig alapvető, legtöbb nő érdeklődik ezek iránt.

2016. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A szépirodalmon és a filmen kívül a többi érdekel :)
2016. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!