Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akit az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akit az ilyen dolgok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Műszaki dolgok (is) és nem színész, író vagy kozmetikus akar lenni. Akinek még számít ha egy fiú őszinte, tud kedves és előzékeny lenni, stb... most nem írom le a fél életem főleg az eleje a lényeg. Ja és még valami. Aki nem a bulikban, kocsmákban issza magát porrá szabad idejében hanem el tudja tölteni azt hasznosan is.
2015. okt. 25. 22:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én ezeknek megfelelek azt hiszem.


Viszont mit jelent pontosan, hogy érdeklik a műszaki dolgok?

Mert érdekelni érdekelnek. Ezért szívesen beszélgetek ilyenekről IS, viszont én max kérdezni tudok a témával kapcsolatban, mert nem értek hozzá.


A többi pipa.


De nem áll szándékomban ismerkedni.

2015. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
De gondolom azért a lényeg, hogy csinos, vékony legyen, különben hiába rendelkezik az összes általad felsorolt tulajdonsággal, észre sem veszed.
2015. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. Rám is igaz, a műszaki dolgokat leszámítva. Bár attól függ mi számít annak. Viszont az is elgondolkodtató amit a 2. ír:)
2015. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem kell vékonynak lenni. Amúgy meg a lányok szerintem túldrámázzák ezt a "csinos" dolgot, eléggé eltérő lehet a szépség fogalma. Én nem a városi műanyag plázacicákon nevelkedtem.

Az nem baj ha kérdez. Viszont kár ha nem akar ismerkedni :)

2015. okt. 25. 23:03
 5/21 anonim ***** válasza:
Csak úgy kíváncsiságból, kedves kérdező, linkelnél egy olyan lányt, akivel összejönnél és szerinted nem bombanő?
2015. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálok. De egyáltalán hol keressem? :)
2015. okt. 25. 23:11
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem ők átlagosnak mondhatók, de ez egy gyors keresés, fogalmam sincs kik ők.


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

2015. okt. 25. 23:16
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, gondoltam. Legyen csinos, gyönyörű, akkor ő az átlagos szerinted.
2015. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Küldj már egy képet magadról. Nem egyszerűbb úgy, mint vakon lövöldözni? :)
2015. okt. 25. 23:30
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem, én a választ megkaptam.

Üdv, egy irodalomkedvelő, molekuláris bionikát tanuló kedves lány.

2015. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!