Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akad itt olyan lány/nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad itt olyan lány/nő, akit érdekelnek az alábbiak? (akár egy is közülük)

Figyelt kérdés
Szépirodalom, színház, zene, könyvek, filmek.
2016. nov. 3. 18:51
1 2 3
 21/27 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szépirodalom, könyvek érdekel a legjobban.

Zene attól függ. Nem vagyok mindenre nyitott.

Színházban is válogatok.

Filmek abszolút nem. Nagyon nagyon ritkán szoktam művészfilmeket (vagy nem tudom milyen kategóriába tegyem) nézni.

2016. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
0%
A szerelem egy nagy szar
2016. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon lírai volt...
2016. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én olyat is hallottam már, hogy ezen témák alapján össze is házasodtak és most sem tudnak közös programot szervezni, mert valójában tesz az egyik fél az egész kulturális témára.


A kérdés pontosan így hangozhatna:


Mi volt az utolsó szépirodalmi mű amit olvastál?

Mit néztél meg és melyik színházban utoljára?

Milyen zenét szeretsz?

Mit láttál utoljára moziban vagy mi a kedvenc mozifilmed...


Ez sem biztos, hogy jó így, de közelebb visz a valósághoz.

2016. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Boldogok a lepontozgató lelki nyomorékok, mert övék lesz a hülyék mennyországa. Agyilag úgysem érnek annyit, hogy észérvekkel képesek legyenek megcáfolni az igazságot. :)
2016. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

kiveve az elso kettot, igen.


a klasszikus irodalmat sose szerettem, de azon kivul sok mindent olvasok, pl. eletrajzokat.


szinhazzal szinten rossz tapasztalataim voltak, de meg nem mondtam le rola teljesen. talan valami ujito, nem hagyomanyos darabot megnezek egyszer.

2016. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"A kérdés pontosan így hangozhatna"


Így van, ezek jó kérdések, ilyenkor szokott kiderülni, hogy valójában a szeretem XY hobbit (és nem feltétlen csak kultúrát, de sportot bármit), mennyire mást takarhat 2 embernek. Például a szeretem a sportot mondat van akinek azt jelenti, hogy megnézi a tv-ben a meccset, a másiknak, hogy kimegy a meccsre a harmadiknak pedig hogy elmegy sportolni, és magasról tesz arra, hogy mi van a meccsen :)


Engem ezért szokott megdöbbenteni mindig, amikor valaki leírja, hogy szereti a sportot/kirándulást/színházat/etc, majd kiderül, hogy ez a szeretem azt jelenti, hogy az utolsó élményei is 10+ évesek a témával kapcsolatban, és azóta felé sem nézett.

2016. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!