Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van két lány, akik gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két lány, akik gyakran kérdezik meg tőlem (beszélgetés közben), hogy mit fogok csinálni hétvégén. Ezt most csak, úgy kérdezik, hogy kérdezzenek valamit vagy többről van szó? Lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből senki se tudja megmondani. Bármelyik verzió lehet.
2016. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közülük az egyik szeret velem beszélgetni (az észrevételem szerint), mindig maga mellé ültet (kolléganő egyébként), hogy beszélgessünk. Persze csak, ha van idő.
2016. nov. 5. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagy részében azért van, mert ha azt mondod hogy még nincs terved akkor lehet veled akarják tölteni a hétvégét. Vagy csak simán érdeklődésből. Én jártam már így hogy egyik megkérdezte mit csinálok, esetek nagy részén dolgoztam mert folyamatosba jártam, és akkor nem szoktam utána eljárni sehova, mert mindig vagy totál kimerült voltam, vagy simán nem volt kedvem. Amikor szabad hétvégém volt, és semmi tervem nem volt, és ezt a kérdés után közöltem is, egyből mondta hogy csináljunk valamit ketten, és így igen csak több midnen lett.
2016. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!