Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

A helyzet elég furcsa ugyanis ilyen még nem történt velem. Van egy lány akit rettenetesen kedvelek, viszont alig bírom ki hogy ne lássam pedig még csak 2 nap telt el azóta hogy találkoztunk. Folyton rá gondolok és nem tudom ezt hova tenni. Ez az érzés persze kölcsönös. Szerintetek ez szerelem lenne? Vagy talán kevesebb?


19/f



2016. nov. 5. 16:00
 1/3 anonim válasza:

Szia én 14 éves lány vagyok tehát fiatalabb... de ha fiatalabbtól is szívesen fogadsz tanácsot vagy választ leírom :

Szerintem az. De először beszélj erről vele és talán tehetnétek próbakapcsolatot. Sokszor van olyan hogy valaki mondja huuuu de szerelmes vagyok belé most járunk stb. stb... aztán rájönnek kapcsolat közbe hogy nem is... s a lánynak csak rosszat okoznak magukban meg csalódnak! Nagyon fontos hogy beszélj vele erről és legyen próba kapcs. ha úgy érzed! Ne menj bele egyből! Mert ha mégse szerelem ... es bele mentél.. hát akkor még valszeg barátok se maradtok :). Remélem tudtam segíteni, ha gondolod írj rám privátba és nekem elmondhatsz ilyeneket majd végig segítek ;-).

2016. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 vagyok. Amikor azt írtam hogy valszeg barátok se maradtok akkor szomorú smileyt akartam küldeni nem mosolygóst . Bocsi. :/
2016. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt írnám, hogy várj ezzel. Találkozzatok, barátkozzatok, érezzétek jól magatokat együtt, de 2 nap után ne állítsd, hogy szerelmes vagy. Minden bizonnyal a szerelemhez egy nagyon közelálló érzés az, ami benned van, de a szerelem ennél mélyebb, ez nem 2 nap után fog kialakulni. Az már egy jó dolog, ha így érzel, az meg kiváló, ha Ő is (de remélem ez tényleg így van, nem csak te hiszed).

Élvezd ki ezt az érzést, a Vele töltött pillanatokat, aztán meglátjátok. Amikor valamelyikőtök lépni akar, akkor lépni fog, és majd pár hét-hónap után kiderül, hogy szerelem-e vagy sem. Jó úton haladsz/haladtok, de később érteni fogod, miért írom azt, hogy ez az érzés később még mélyülni fog. :)


Az első válaszoló írásából nem biztos, hogy jól értelmezem, két verzióm is van rá, de egy a lényeg: Nem csak a lányokat lehet bántani. Ha két ember hirtelen összejön, mert a fellegegben érzik magukat, a lány is ráébredhet, hogy tévedett. Akkor viszont ő szakít és a fiú fogja magát rosszul érezni. Rájuk is vigyázni kell, nem csak a lányokra és az ő érzéseikre. Illetve első válaszoló, ne haragudj, értem a lelkesedésed, de szerintem Ő ezt egyedül szeretné megoldani, illetve a barátaira támaszkodik (feltételezem). Tényleg nem rosszindulatból írom, de szerintem nem Mi, névtelen emberek fogunk segíteni ilyesmiben. Kedves tőled, csak vedd figyelembe.


Azt mi előre nem tudjuk megmondani, hogy barátok maradhattok-e később, ha mégsem úgy alakulna, de ilyenre ne is gondolj, próbálj minél többet kihozni a kapcsolatotokból, és ne attól rettegj, hogy mi lesz később, mert ez butaság. Az majd később kiderül.


Sok sikert!


19/L

2016. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!