Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy családos férfiba?

Figyelt kérdés

2 éve ismerkedtem meg egy nálam 20 évvel idősebb férfival, és alakultak köztünnk a dolgok, lefeküdtünk egymással és én szerelmes lettem belé.

Aztán egyszer csak a részéről ez abbamaradt, engem még az se érdekelt, hogy családja van, hanem inkább az, hogy sokat van velem és hogy együtt vagyunk, úgymond.

Aztán, 2 hete lerázott azzal a szöveggel, hogy fontos neki a család és, hogy ezt nem folytathatjuk, viszont én még mindig nem tudom kiheverni.

Igazából nem értem, ha fontos neki a felesége, akkor egyáltalán miért ment bele ebbe? És miért pont most vetett véget neki, amikor már teljesen belezúgtam..?



2016. nov. 5. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
én meg azt nem értem, hogy miért nem jó nektek az akinek nincs senkije :(
2016. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Süllyedj el szégyenedben a házas pasikáddal együtt.
2016. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Ő egy tuskó, amiért ezt csinálta úgy hogy családja van, te meg egy idióta hogy ilyenbe belementél.

Valószínű hogy talált új hancúrmacát...

2016. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Rád unt te kis ribi. Valószínűleg talált új macát.

Döbbenet mennyi ilyen hülye pitsa van. =D Röhög az ember, hogy ilyen csak a szappanoperákban van, ennyire nem lehet hülye senki, aztán mégis...

2016. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Ez a veszélye annak, ha házassal kezdesz.

1.elválik érted

2.hiteget téged

3.megérted, hogy neki csak szex

Minden ítélet nélkül mondom ezt!

2016. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Modern love story 2016.

Sajnállak is meg nem is.

A legjobb amit tehetsz ha elfelejted. Csak ürítőzsáknak használt,gondolj mindig erre. Előbb-utóbb elmúlik a szerelem iránta.

2016. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert már szorult a hurok otthon, néha rákérdeztek, bele gondoltál, tönkre mehet a családi élete! egyedül álló miért nem jó neked?
2016. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Szomorú vagyok,hogy le lett pontozva a válaszom, pedig a légpuskás dolog még a humánusabb büntetési eljárásaim közé tartozik, illetve tartozna. Bizony rend lenne itt! :)
2016. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Elfogadom amiket írtok, "hülye voltam" blablabla. Oké.

De ne ócsároljatok, ne hordjatok le minden ribncnak.

2016. nov. 5. 21:58
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Ennek a kapcsolatnak már vége. Jobban teszed, ha te is lezárod magadban. Ne pazarolj rá több időt.
2016. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!