Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem. rosszul vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. rosszul vagyok a szerelmes csöpögésektől miért van velem ez? Engem zavar már hogy ilyen vagyok. ( nincs barátom ) 21/L

Figyelt kérdés

nem értem magamat sem de ha utcan latok ket szerelmest undorodok tőle. haverom a párjának kiirt hogy boldog szülinapot mikor ott van mellette 0-24be!!

nem sueretem az ilyen nyáladzásokat és annyira fel tudok ezen idegesedni :@


2016. nov. 4. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Abban igazad van, hogy nem kell túlzásokba esni, de attól undorodni, hogy 2 szerelmest látsz, nem éppen egészséges felfogás. Nagy segítség, ha az ember néha egy kicsit magába is néz. :)
2016. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egy jó dugás néha és semmi érzelem? :-/
2016. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valaki titokban irigykedik? :D
2016. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi gaz, leragadtal egy 8-9 eves kisfiu szintjen.
2016. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Mármint én? (#2)

2016. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-nek.


A kérdezőnek szántam, de ha szeretnéd, szólhat neked is. :D

2016. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem!

Én szeretek szerelmes lenni! ;-)

2016. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem csak az idegesít ha sokat cuppognak és nem szállnak ki egymás seggéből. Anno én is ilyen voltam de megváltoztam és beláttam ,h az baromi idegesítő de ha csak sétálnak az utcán az nem zavar. Fogadd el és n törődj velük. Na meg majd ha szerelmes leszel lehet te is ilyen leszel :P
2016. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!