Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha valaki állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki állandóan szerelmes akar lenni?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akinek az a mániája hogy szerelmes akar lenni. Engem szeretet de nem volt szerelmes, ezért megcsalt, de bele lett szerelmes végül ezért most mással van akibe szintén szerelmes lenni. Ez mind 5 hónap alatt. 26 éves, nem komolytalan viselkedés ez? Ha valaki a szerelmet keresi talán még rendben van, de ki be ugrálni kapcsolatokból mennyire normális. Párszor tényleg szerelmes volt de szerintem már nem lesz többet. (Megérzés)

2016. nov. 6. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
nincs ilyen, hogy normális. hagy éljen, ahogy szerinte jó. drukkolok neki.
2016. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Van akit az alkohol, vagy cigaretta, drogok, egyéb lendít át a hétköznapokon, bennünket a szerelem.


Normálisnak nem nevezném, de mint függőséget nagyonis megértem.

2016. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam 25 fiúról tudok eddig. 26 évesen, de szerintem több volt. Ez mind azért mert szerelmes akar lenni újra.
2016. nov. 6. 19:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is kicsit megértem mint függőséget én is kicsit belezúgtam. :)
2016. nov. 6. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen személynek addig érdekes egy kapcsolat, míg tart a nemi vonzalom, aztán tovább lépnek virágról virágra, jól megbántva másokat. Sóvárognak,folyamatos impulzív érzelmekre vágynak, amit nyilván egy bizonyos idő után lehetetlen fenntartani, - ilyenkor ők "csalódnak" a másikban. Érzelmileg éretlen, állhatatlan, tulajdonképpen a saját vágya rabja. Nem nagyon változnak.
2016. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valaki számára biztos. Több ilyen barátnőm is van.
2016. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Csak azt hiszi, hogy szerelmes. Az ilyet vonzalomnak hívjuk, és ezt keveri a valódi szerelemmel. Az nem ilyen jön-megy érzelem. Majd egyszer valóban szerelmes lesz, és botorságnak fogja látni a sok fellángolását.
2016. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beteg dolog, ez ugyanolyan függőség, mint a kábszer. Egy jó szakember kéne neki.
2017. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!