Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Mi a megoldás és a meg felelő lépés?

Figyelt kérdés

Van két lány akik az exeim.Egyiket lassan 3éve ismerem a másikat 1hónapja.N kikezdett V vel.

N meg tudta h van V el kezdet nyomulni rám de én vissza utasitottam.N egy,talin el kezte h bánja azt h annyiszor vissza utasitott.V a pasija miadt dobott állitolag.N miota ismerjük egymást hol ilyen hol olyan velem.N miadt már tönkre ment egy barátságom.

Instan közzé tettek egy közös képet ahol fogják egymás kezét is x szöveg allatta.Egy ismim beszélt V vel annak azt mondta h a kapcsink nem volt igazábol kapcsi.Sokan azt mondják tiltsam őket és hagyam.Én legszivesebben felpofoznám mind kettőt.N már annyiszor bántott engem.Mind a ketten fontosak voltak nekem.Ugy érzem ha ezt a dolgot annyiban hagynám a becsületem romlana,és h velem bármit meg lehet csinálni.Ismik azt mondják az nekik a legnagyobb büntetés ha tiltom és semmibe veszem őket mert így nem tudnak ártani se h .És mind 3 lányok vagyunk.


2016. nov. 7. 04:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok. :)
2016. nov. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Öhm.. Nem nagyon tudtam kisilabizálni, hogy ki kivel hol mikor miért mit csinált.. :D

De egy hónapja ismersz valakit és máris az exed? :D Nagy kapcsolat lehetett...

2016. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A lényeg h akit nem rég meg ismertem lány annak volt egy pasija.Pasija késöbb tudta meg h vagyok én .Erre a pasija V választás ellé állitotta így lett vége.

Azt hogy most tényleg azért szakított velem nem tudom.Aztán V elkezdett velem bunkoskodni mert szerettem volna ha barátság meg marad.

Na aztán jött N.Tettem közzé instán képet mikor még V együtt voltunk.N ekkor hátam mögött bekavart és fel vette V vel a kapcsolatot.Majd egyik nap V posztolt egy képet amin N el fogják egymás kezét és x szövegek allá.

V lehordott mindennek hol ott nem ártottam neki.

N nem volt fent viberen aggodtam érte smt küldtem h aggodom jelenkezzen.Erre ő is lehordott hogy én csak ne aggodjak stb.Nem értem miért kapom ezt tőlük egyiknek se ártottam soha.Nem tudom mi volt ezzel az egésszel a céljuk.Legszivesebben felpofoznám mind kettőt főleg N elegem van a játszadozásaibol.V ben meg egy,rohadt nagyot csalódtam mert nem így ismertem meg.Egyik felem le szarja a másik számon kérné.De mind kettővel meg szakítottam a kapcsolatot.

De tudom h ugy is keresni fognak főleg N .

Mert N jó párszol már fel keresett x idő után.

Ennyi a lényeg.

És tanácsot kértem nem gunyolodást!!!!

2016. nov. 10. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd már egybe az igekötőt az igével kérlek, baromira zavaró így olvasni a sztorit, és megnehezíti az értelmezést.
2017. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!