Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-as nők, ti azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nők, ti azért nem randiztok fiatalabb férfiakkal, mert folyton bántanak titeket?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 17:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Azért, mert nekem már nem tudják beadni, hogy az a szex, amit ők művelnek. :P
2016. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem tanítod őket??:D
2016. nov. 9. 17:17
 3/21 anonim ***** válasza:

Miért bántanának? Kik?


Nem is értem a kérdést.


Nagyon kevés harminc alatti pasival tudnám elképzelni, hogy működjön a kapcsolat. (Alkalmit nem akarok.)

2016. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

"Akkor miért nem tanítod őket?"


Talán mert a legtöbb 30-as nő nem kanos kiscsákókat akar tanítgatni, amíg azok éppen meg nem unják, és keresnek mást, hogy aztán elölről keressék.


Egy harmincas nő vagy keres egy olyan férfit, akivel már családot akar alapítani, vagy keres olyat, akit megcsinálja ahogy kell anélkül, hogy tanítgatni kellene.

2016. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdést, hogy sok pasi mondja, hogy öregek ráncosak, nem vonzóak a 30-as nők. És arra gondoltam, hogy emiatt utasítanak vissza mindig, pedig engem komolyan érdekelnek.22/F vagyok.
2016. nov. 9. 17:36
 6/21 Költőnő? ***** válasza:
93%

Ezt a nyomi lúzerek mondják, akik ezzel vigasztalják magukat, h esélyük sincs egy vonzó 30assal. Sok 30as, 40es nő jobban tartja magát minden szempontból, mint egy 20as.

Azzal a különbséggel, hogy egy ilyen nő, már egy érett férfit keres, a mesedélutánra nem vevő. Agyilag itt már nem árt villantani vmit.

Nade majd mindjárt jönnek a megkeseredett fiúcskák és jól lehurrognak, hogy nagyképű femináci vagyok, de amúgy épp erről beszéltem

2016. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem, azért mert nem hiszem el, hogy komoly szándékaik lennének. Én meg nem akarok laza kapcsolatokat. Ha komolyan is gondolja, vajon pár év múlva sem változik meg a véleménye, amikor már tényleg látszani fognak az öregedés jelei? Még az öregebb pasik is simán elhagynak egy fiatal nőért, hát még egy fiatal fiú!

A másik meg az, hogy a 30-as vagy idősebb férfiak is sok esetben teljesen gyerekesek, éretlenek, életképtelenek, anyuci pici fiacskái, buli, pia, haverok, akkor a fiatalabbakból sem lehet sokkal többet várni.

2016. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Eszembe nem jutna egy 22 éves sráccal kezdeni, semmilyen szempontból nem tudok vele mit kezdeni.

Ha csak szexet akarok, akkor keresek egy olyan pasit, aki már tudja, hogy mit hol keressen. Egy 22 éves csak hiszi, hogy ő jó az ágyban... Valójában a nyomába nem ér egy olyan férfinak, aki már megedződött egy legalább 5 éves kapcsolatban.

Ha komoly kapcsolatot akarok, akkor se. Mit tudna nyújtani, amire szükségem van? Lehet, hogy még tanul, de egzisztenciálisan sehol sincs, még a szülei mondják meg, mit csinálhat, stb. Inkább gyerek, mint felnőtt, még akkor is, ha külsőre már elég érett. Még azt is csak tanulgatja, hogy lehet fenntartani egy hosszú kapcsolatot.


Azt meg nekem még soha nem mondták így az arcomba, hogy öreg, csúnya vagy ráncos lennék. Viszont elég sok huszonéves pasi döngicsél körülöttem egy kis potya szex reményében, szóval feltételezem, hogy a legtöbb hozzád hasonló korú srác azért bevállalna. :P


Ahhoz még kicsik vagytok, hogy bántani tudjatok. :D Valószínűbb lenne fordítva. :)

2016. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7-es miért hagynálak ott ha megszerettelek? Aki otthagy mert látszanak rajtad az öregedés jelei az nem szeret! Erről beszélek! Nekünk nem adtok esélyt, az idősebb pasik után futtok, pedig nekik kelletek csak szexre meg addig amíg nem találnak egy fiatalabbat. Minket meg visszautasítotok meg sem akartok ismerni igazán..Miért?
2016. nov. 9. 18:12
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Légy nyugodt, a harmincas nők vonzóak. Sőt, negyven felett is azok. És jórészt a kisugárzásuk miatt.
2016. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!