Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 35-45 közötti nők! Van köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 közötti nők! Van köztetek olyan, akinek 30 alatti pasival van/volt kapcsolata? (Nem alkalmi! )

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Hogy alakult ki? Mik a buktatók, pozitívumok. Egyáltalán, hogy élitek/éltétek meg?
2016. nov. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a nő 35 éves a barátja meg 28-29 az még szerintem teljesen átlagos. Mivel abban a korban már a férfiak nagy többsége felnőtt gondolkodásban is,így kb pont jó évjáratot választottak. Szerintem a 25 éves férfi és 40-45 éves nő közötti kapcsolatban már több buktató lehet. Pl ha fel is vállalják a kapcsolatot és a férfi szeretne gyereket,a nő meg nem igen szeretne már szűlnibabban a korban. Figyelembe véve,hogy egy annyi idős nőnek már valószínű felnőtt gyereke van
2016. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt.Nem lett jó vége...a féltékenysége, önbizalomhiánya vetett véget a kapcsolatnak.Rajtam vezette le a múltbeli sérelmeit.

Attól,hogy nekem nem sikerült , még lehetnek, akiknek sikeres lehet...ezt nem tudhatom.Környezetemben nincs ilyen példa.

2016. nov. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy 35, vagy 45 éves nő van-e 30 alattival kapcsolatban. Ahogy az első írta: 35 éves nő, 28 éves férfi még nem olyan vészes korkülönbség. Van a környezetemben ilyen kapcsolat, ennyi idősen jöttek össze, azóta már házasok, közös gyerek is van.

Sok kapcsolatot látok a környezetemben működni, ahol a férfi 7-10 évvel fiatalabb a párjánál, de ezek jellemzően már úgy alakultak, hogy a férfi is 30 felett volt, mikor összejöttek.

2016. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

köztünk 10 év van. nagyon ritkán veszem észre, hogy a kor baj lenne. a barátai is fiatalok, és jó fejek. bár nekem a barátnőim is fiatalabbak.


az igaz, hogy komolyabban veszem (már) a dolgokat, talán többet is aggódok, mint korábban.


mindenesetre azt szeretném, hogy jó "vége" legyen, azaz sokáig szeressük egymást. most együtt élünk.

2016. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt egy 16 évvel öregebb "barátnőm" bár a barátnő szerepét alkalmatlan volt betölteni. Avolt férje állandóan csalta,így a nő is egy laza erkölcsű személyiség lett. Mindegy volt neki,ki csak valaki rakja be neki.kocsmáros volt így minden napra jutott neki egy nős férfi,mert valójában ebbe lelte örömét szerintem ha családromboló szerepét töltheti be
2016. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!