Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan 35-50 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johney kérdése:

Hol találhatok olyan 35-50 év közötti nőt, akivel anyagiak nélkül kipróbálhatom az együttlétet?

Figyelt kérdés
Somogy megyére gondolok elsősorban. és 23 éves vagyok. Szimplán ez a korosztály mozgatja a fantáziám. Segítsetek.... :)

2012. dec. 7. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyeske nem is mond hülyeséget, édesanyád ismerőseit próbáld végig.
2012. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adjál fel hirdetést: Házasodna a gazda.
2012. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Thailand,China stb..
2012. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarul Thaiföld és Kína.
2012. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,bár szerintem nincs aki nem értette volna,de a gyengébbek kedvéért..
2012. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nem beszélgetsz senkivel? Nem próbálkozol? Nagyon humoros, anyád ismerősei. Hát nekem nem a lányom haverjai azok, akik lennének.
2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen együtt lennék 35-50 közötti nőkkel. :) 27/F.
2014. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit durva, hogy a 35 és az 50, konkrétan akik már anyák és lányaik együtt, az nálad egy kategória.


Próbálj ki egy 35 évest, aki mondjuk 25nek néz ki, majd egy 50 évest, aki nehezebben tud mondjuk 40nek kinézni, majd megérted a különbséget.


A 35 éves nő nem öreg, nem az 50es kategóriával sorolandó egy helyre.


32/F

2015. jún. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!