Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek többet érezni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek többet érezni, az egyetemi tanárom iránt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemi hallgató vagyok. Van egy tanárom aki itánt kezdek többet érezni. 40éves, nem az a tipikus szépfiú, mégis van benne valami. Hihetetlenül karizmatikus, mosolygós. Ha magyaráz,sokszor tartja a szemkontaktust, de nem hiszem,hogy ez jelent valamit. Egyszer volt olyan, hogy írás közben felnéztem rá, és engem nézett, de lehet ez is csak véletlen volt.

Néha vannak kissé perverz beszólásai, de aztán mindig elvicceli. Eddig nem tudtam van e felesége, mert gyűrűt nem visel.. Viszont ma megtudtam, hogy nős, de megcsalta a feleségét. Szombaton kirándulni megyünk, és megtudtam, hogy jön ő is. Ráadásul

Szóbeli vizsgám lesz vele, és már így is rettenetesen zavarba tud hozni akárhányszor csak rám mosolyog. Mit tegyek? Hogyan kezeljem a zavaromat, érzéseimet?

Előre is köszi a válaszokat!

20/l



2016. nov. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mivel minden évben belzúg 1-1 apakomplexusos tinilány, ezért tudja, hogyan koptasson le. Nem fogja a normál életét beáldozni rád. Ha meg igen akkor egy jellemtelen szarember és már nincs is miért agyondícsérni.
2016. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
az ilyen beszólások, a szemkontaktus nem különös dolog. Sztem semmi furcsa nincs a viselkedésében a leírtak alapján. Ink te érted félre.
2016. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látom nem nagyon megy a szöveg értelmezése. Egy szóval sem írtam, hogy beleképzelek valamit a dologba, sőt azt írtam, hogy szerintem se jelent semmit. Én azt kérdeztem, hogy hogyan kezeljem a zavaromat, ha a közelemben van?
2016. nov. 10. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Válassz egy fiú-csoporttársat és azzal flörtöljél ha a közelben van az öreg.

2016. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs egyetlenegy fiú csoporttársam se.
2016. nov. 10. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

1. éves vagy, kis gólya, tapasztalatlan, és ahogy látom, éretlen is.

ez kb. tinikategória: teccik a tanár úr. :)


nem kell tenned semmit, a helyedben nem ásnám el magam már első évben, koncentrálj a tanulásra, és ne égesd magad, ha nem muszáj.


hagyd a tanárt, semmi közöd a magánéletéhez.


a felnőttség egyik kritériuma pedig az, hogy tudod kezelni az érzéseidet, és felméred, mi múlik a sikeres vizsgán, és nem úgy viselkedsz, mint egy szédült, naiv kamaszlány, aki elpirul és nem tud rendesen beszélni, ha a tanár ránéz.

2016. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
Vedd fel más valakihez a tárgyát.
2016. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak szexet vagy kapcsolatot is akarsz vele?
2016. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!