Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz ilyen feltűnően az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ilyen feltűnően az egyetemi tanárom?

Figyelt kérdés
Minden órán mikor magyaráz szinte csak engem néz, mindenki figyel rá, miközben tanít, mégis mindig mélyen az én szemembe néz, másra alig pillant, Én már zavarban vagyok tőle és aki előttem ül, az mögé próbáltam úgy ülni, hogy ne lásson, de akkor meg arrébb megy és ugyanúgy engem néz. Ez mellett meg érzem, hogy van kettőnk között vmi, ha egymásra nézünk olyan furcsa érzés kap el, nem tudom mi ez, de ő kezdte. Ezt miért csinálja? Légyszi vegyétek komolyan a kérdésem és komoly választ adjatok.
2014. szept. 24. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A tanár is ember, és mint olyan, tetszhet neki valaki. Akár te is. Ez persze nem jelenti azt, hogy valaha is próbálkozni fog.
2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hmmm, szerintem ő már nagyon várja az orális...akarom mondani szóbeli vizsgát.
2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóban vagy írásban lesz a vizsga?
2014. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lesz szóban is meg írásban is! Miért?
2014. okt. 1. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kezed és a szádat is használnod kell majd! ;D
2014. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? mennyi a korkülönbség?
2014. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kb 18 év
2014. nov. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!