Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az olyan férfiról, aki szerint minden nő egy k-rva? Saját sztori, egy kis csavarral a végén.

Figyelt kérdés

Sokáig voltunk együtt, de ez a dolog folyamatos feszültségforrás volt köztünk. Azt tudni kell róla, hogy soha egy nő sem csalta meg, nem verték át, de mégis ezt gondolja. Én ezt nagyon primitív hozzáállásnak tartom, főleg, mert én is teljesen normálisan viselkedtem vele. Sőt még többet is kapott tőlem, mint amennyit megérdemelt.

Amikor kérdeztem tőle, hogy mégis miért kell mindig más nőkkel foglalkozni, mikor én vagyok a barátnőd, talán én is qrva lennék?? Olyankor kicsit elszégyellte magát, de megmagyarázni soha nem tudta, hogy mégis honnan szedte ezt az egészet. Engem viszont több régebbi kapcsolatomban is megcsaltak és átb*sztak, mégsem általánosítok. Amikor otthon voltam náluk, még az anyukájának és a mamájának is folyamatosan ezt mondogatta: A nők idióták, megbízhatatlanok, k*rvák...

Azt hozzátenném, hogy ezek mellett azért folyamatosan dicsért is, bókolt, azt mondta én vagyok neki az igazi és velem szeretne közös jövőt. Olyan dumákat lenyomott nekem mint egy igazi brazil szappanoperában. Azt mondta benne soha nem fogok csalódni, ő mindent megtesz értem, elfelejthetem az összes hülye exem aki megbántott, mert ő soha nem tenne ilyet velem. Már terveztük is az összeköltözést, azt mondta alig várja, hogy megkérje a kezem stb...

A csavar pedig: kiderült, hogy folyamatosan csalt.... :D

Csak számomra érthetetlen az ilyen férfi?? Tökéletesnek állítja be magát, a nőkben nem bízik, közben meg pont úgy viselkedik ahogy az általa annyira utált nőtípus...


2016. nov. 13. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus.

Mindig az féltékeny ok nélkül, aki csalja a másikat.

Gondolom, egyszer egy nője félrelépett, és akkor elhatározta, hogy "bosszúból" ő is mindenkit megcsal, mert "minden nő egyforma" és a többi.

Az viszont igaz, hogy helybe mentél a lófaxért, mert ilyen gondolkodású pasival barátkozni se érdemes, nem hogy mást!

2016. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
De egy görény! Magamat ismerve tuti fejbe vàgtam volna valamivel. :D
2016. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem lépett félre egy nője sem, mindegyik rajongott érte. Egyébként eleinte nem volt ilyen. Akkor kezdte felfedni a valódi énjét, amikor már elérte hogy megszeressem.
2016. nov. 13. 13:09
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet,hogy pszichopata.
2016. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Fish1 ***** válasza:
79%

Nyilván lelkileg sérült, azt szerintem csak mondja, hogy senki se csalta meg... egyrészt ezért mondja, hogy minden nő lotyó, másrészt azért, mert gondolom, akivel/akikkel megcsalt, könnyen ágyba vitte.

Amúgy jól tetted, hogy ott hagytad, nagyon gyerekes viselkedés ez részéről.

2016. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem csak mondja, ténylegesen tudom. Az meg, hogy lelki sérült még nem ok arra, hogy mást is bántson.
2016. nov. 13. 14:02
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

16 Az nem ok? Látszik, hogy még keveset tapasztaltàl.. Hát pedig pont, hogy a lelkisérültek személyiségzavaros emberek nagy része okozza a legtöbb fájdalmat a környezetében. Ők ilyenek, nem fognak bocsánatot kérni a lelki károkért, gyakran teljesen szubjektív módon meg vannak róla győződve, hogy ők károsultak, objektivitást nem is lehet tőlük elvárni. Nem tudatosan vagy gonoszságból teszik amiket tesznek. Amit tehet az tájékozódik az ember, hogy időben felismerhesse a jeleket, és messzire elkerüld őket. Sajnos sokszor későn nyilvánul meg az igazság.


Ajánlott irodalom:

-Tuija A. & Arja Lethossari: A lélek meggyilkolásànak 100 módja

-Dr George Simon: Báránybőrben

2016. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*elkerüli
2016. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igazad van, lehet ok. Rosszul fogalmaztam. De kifogásnak vagy mentségnek elég gyenge. Én sokkal több rosszat tapasztaltam a kapcsolataim során, mint ő valaha is fog. Beleértve ebbe a családi dolgokat is. Tudom, mert ismerem a szüleit, nagyszüleit, testvérét. Ennek ellenére soha nem bántanék meg senkit, már csak magamból kiindulva sem, mert tudom milyen érzés.

Annak adnék igazat, aki írta hogy pszichopata. Kicsit utánanéztem ennek a betegségnek és nagyon sok minden egyezik.

2016. nov. 13. 15:06
 20/20 anonim ***** válasza:
57%

Az en exem is hasonlo mentalitasu. Jajj de sokszor hallottam ezt a minden no kva szoveget .. ot csaltak meg. Csak az a baj,hogy en viszont nem az exe vagyok. Eletemben soha nem csaltam meg senkit.

Aztan mindennel elvoltam szamoltatva. Nem bizott soha. Csak sajnos igy nem lehet vele elni.

es ezt nem csak en nem fogom birni,hanem az utanam levo sem.

2016. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!