Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném őt vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném őt vissza? Igen komplikált a sztori, bővebben lent!

Figyelt kérdés

Igazából sosem voltam egy szerelmes típus, sok lányhoz volt már dolgom, általában sokat viccelődök, színészkedek, olykor kissé öntelt, és arrogáns ember vagyok, de emellett szerintem igen intelligens is.. ( én így gondolom, meg mások is)

2013 nyara, kb. június. A kisvárosában focizok igazolt játékosként, ő 14 éves volt, épp nyolcadikos kora előtt állt, amikor megismertem egy barátnőjén keresztül, aki akkor épp belém volt zúgva, én pedig 18 éves "lóbaszó" gyerek, ekkor mentem gimis éveim utolsó évfolyamába.. egyszer rám írt, hogy összehozzon a barinőjével, de szimpatikus volt, értelmesebb, mint a korosztálya, és elkezdtünk beszélgetni, egyre és egyre többet, majd később egy szer felengedték bulizni, és kavartunk, majd ezután egyre többször kavartunk, ha fent találkoztunk.. aztán nagyjából ez ment két hónapig, utána néha nálam aludt, egyre többször nálam aludt, majd kb. miután már 4-5 hónapja kavartunk, beadta a derekát, elvettem a szüzességét, de előtte megmondtam neki, hogy fiatal hozzám, ( nagyon zavart a tény, meg egyszerűen nem is igazán tudok megállapodni) ennek ellenére összebújtunk, majd utána még párszor szeretkeztünk, ezt követően viszont 2-3 hónapig nem találkoztunk, viszont folyamatosan beszélgettünk facebookon, tudtam, hogy belémszeretett, de nekem más kellett, mindig az új kihívás.. Sokat szomorkodott miattam, hogy nem igazán akarok vele talizni, vagyis csak ígérgettem, de végül mindig elmaradt... aztán március elején megtörtént a csoda, egyszer áthívtam magamhoz, beszélgettünk, kavartunk, majd ezt követően nagyjából heti rendszerességgel újra elkezdtünk találkozgatni, és nagyjából heti 1-2x összebújtunk... Ezt követően kezdődtek az igazi bonyodalmak.. Tudtam, hogy szerelmes belém, de egyszerűen annyira ragaszkodott hozzám, minden percben velem akart beszélgetni, lenni, hogy szinte már fojtó érzés kerülgetett.. Megegyeztünk, hogy akkor csak szexelünk, de barátok vagyunk, viszont emellett nem szexel egyikőnk se mással. Akkor jött, amikor akartam kb. bármikor... Viszont én többször is kavartam mással, ami után mindig összevesztünk, de valahogy végül csak egymás mellett kötöttünk ki a végén... Így ment az egész nyár, hol összevesztünk, hol szexeltünk, sajnos nagyon sokszor megaláztam őt a viselkedésemmel, sosem vállaltam őt fel, pedig a városainkban szinte mindenki tudta, hogy mi összejárunk, rengetegszer megsértettem, uralkodtam felette, szerintem rengeteget sírt miattam, rengeteg szenvedést okoztam neki... majd augusztusban én kint voltam külföldön két hétig, ezután nem is szexeltünk többet.. szeptemberben letiltottam, úgy voltam vele ez így jobb lesz mindkettőnknek, mert ő akkor került egy erős gimibe be, és nem szerettem volna ha ez a viharzós kapcsolat kihat a tanulmányaira... rá egy hónapra feloldottam a tiltást, október közepén még midnig bevallotta, hogy szeret, de nem vráhat rám örökké, ezután november közepén összejött egy sráccal, akivel azóta is együtt van... januárban írtam neki nagyképűen, hogy "ha most még szeretnéd, visszafogadlak, ha akarod.." ő nem jött, vele maradt.. egyáltalán nem is fájt, hogy barátja van, de azért na, ő egy biztos pont volt az életemben, senki sem szeretett még, illetve senki nem volt még hozzám annyira jó, mint ő... néha közben beszélgettünk, heti 1-2x, hogy mizu, el-elmeséltem neki néha épp, hogy kivel kavarok, vagyhoyg van valakim... aztán 2 héttel ezelőtt váratlanul egyszer ő és az anyukája jöttek a városom fele autóval, és hazahoztak engem focimeccs után.. azóta viszont teljes káosz van a fejemben.. rájöttem, hogy kell nekem, és hogy naygon megbántam azt, hogy ennyiszer megaláztam őt, és sosem vállaltam fel.. (egyébként szép szőke csajról van szó) nagyon fájó érzés, hogy boldog nélkülem, próbálok vele beszélgetni facebookon, de sokszor vissza sem ír, ma is megvártam sulija után, együtt jöttünk haza busszal, de nem volt már az igazi a részéről... rengetegszer megmondta, hogy nagyon sokszor megaláztam őt, és habár sok jó emlékünk van, akad rossz is zömével..

Miért van az, hogy eddig egyáltalán nem érdekelt a csaj, most viszont majdnem két éves késéssel elkezdtem beleszeretni és nagyon hiányzik?

Esetleg csak addig tartana az érzés, míg újra megkapom?

Mit gondoltok, hogyan szerezhetem őt vissza? Egykoron nagyon szeretett, vajon szeret még egy kicsit is akár? Mégiscsak én voltam neki az első nagy szerelme! Úgy érzem, hogy csak azért van pasija, merthogy ő ugye nagyon arra várt, hogy felvállaljam, de nem tettem meg, és most élvezi, hogy valaki megtette ezt és végre jó hozzá... Úgy érzem, hogy a szerelem "eszményébe" szerelmes csak, és valójában nem szereti a srácot... Egyébként meg igen izgága csaj, jön a nyár, kétlem, hogy ne bolondulna majd be a jó időtől...

MIt gondoltok, hogyan cselekedhetnék helyesen, hogyan tudnám őt visszakapni? Úgy érzem most már készen állok egy kapcsolatra, kész vagyok megnyugodni valaki mellett..

Bocsi ha kicsit hosszú voltam, csak annyi minden kavarom a fejemben épp, aaaa...

Félek nyílt lapokkal játszani, hogy megmondjam neki érzéseim, hiszen talán épp arra várt, egyszer majd fordul a kocka, és ő is belém döfheti a kést annyiszor, amennyiszer én belé... bármit csinált, nekem sosem volt semmi elég jó... nagyon sajnálom, hogy elcsesztem életem szerelmét!



2015. ápr. 28. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdjél el masszívan piálni.
2015. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a mentalitással inkább ne legyen nőd. Maradj a laza kapcsolatoknál. neki meg azzal teszed a legnagyobb szívességet, ha békén hagyod.

Tudom, nem ezt akartad hallani, de az írásod alapján veled nincs nő aki jól járna.

2015. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól teszi a csaj,hogy ezek után magasról le sz...

Jobban jár ha végleg le szálsz róla ezek után. Azon csodálkozom,hogy van képed ezek után egyáltalán rá írni. Szánalmas. Gondolkozzál el,hogy mit műveltél vellle,aztán nézz a tükörbe..köpj eggyet és menj egy discoba csajozni,de abból is a ribizlit szedd fel,azok szeretik ezt a bánásmódot. :)

2015. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:DD tök hasonló szituban voltam. az alapokat tekintve.


hagyd békén a lányt, hagy legyen boldog.


szerintem neked cak az fáj,hogy már nem úgy néz rá, már nem biztos pont. elvesztetted aki úgy tettél félre,majd szetted elő ahogy akartad.

sérti az egód, ennyi.

semmiféle életed nagy szerelméről nincs itt szó.

2015. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(hú bocsi, nem mindegyik betűm működik,néha beragadnak:P )
2015. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!