Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeljem a fura kialakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a fura kialakult helyzetet? Mire utalnak ezek a kétértelmű jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni egy 20 éves lánnyal kapcsolatban. Én 26 vagyok.

Megismertem ezt a lányt. Először a külsejére figyeltem fel természetesen, merthogy nagyon szép. Ennek hátránya is van, mindig legyeskednek körülötte férfiak. De utána megismertem, és beleszerettem a lelkébe. Egy ideig csak tetszett, de nem hívtam randira, nem próbáltam felszedni, gondoltam úgyis esélytelen vagyok nála. De aztán ahogy egyre jobban megismertem és kezdtem megszeretni, muszáj volt tennem egy próbát, és mint kiderült, én is tetszhettem neki, mert vette a lapot. Volt alkalmam elcsípni mikor más hapek próbálkozott nála és leszerelte.

De még az első randink előtt súlyosbodott egy családtagom állapota, aki már kórházban volt egy ideje. Így nem foglalkoztam a lánnyal. Részben ki is ment a fejemből, mert mással foglalkoztam ugye, meg hát nem volt kedvem ilyesminek a kellős közepén randiszervezéssel foglalkozni. A lánynak élőben valami olyasmit mondtam azt hiszem, hogy majd sort kerítünk rá, de nem részleteztem mi a helyzet velem. Amikor ezt mondtam, akkor is épp rosszkedvem volt, mert már vagy az ötödik műtét lett kilátásba helyezve.

Na, és most jobban van a családtagom, maholnap ki is engedik, jön haza lábadozni. Szóval megint tudtam a randira koncentrálni. Amikor megkerestem, hideg volt. Mi több, mondta hogy időközben, mivel "lekoptattam", már felment egy társkeresőre, és ott egy csávót megismert, akivel volt egy randija. Én ezt elutasításnak vettem, hogy talált mást. Nagyon csalódott voltam.

Másnap aztán rám írt, beszélni kezdtünk. Mondta hogy valamikor lesz egy új randija. De másik csávóval, merthogy az előző az rosszul sikerült, és még a randi végén megmondta, hogy nem akar többet. Hát ezt a részeltet említhette volna korábban is, de érthető miért nem tette. :P Ekkor elmondtam neki, hogy mi volt a családtagommal. Mondtam hogy szeretnék vele egy randit, ha beférek a társkeresős palik közé. :P Megbeszéltünk egy napot, erre mondja, aznap randija van a másik csávóval. Aztán kiderült, ez valami vicc, mert hogy én vagyok az a másik csávó. Szóval mint írtam: "Mondta hogy valamikor lesz egy új randija." -> na ez voltam én. :)

Úgyhogy most lesz egy randi, de közben meg kissé furának érzem a viselkedését. Nem nagyon hagyja megtörténni a bensőséges pillanatokat, kibújik, eltűnik... Pl. egyszer hazavittem kisautóval, és gyakorlatilag bemenekült a házba. :P nem tudom hová tenni a viselkedését, olyan jeleket is küld hogy akar engem, meg olyanokat is hogy nem.


2016. nov. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Benne lehetsz a "talán" kategóriában. Még ő sem tudja, hogy a pontenciális partner vagy a barátzóna kategóriába soroljon. :D Szerintem adj időt neki. Azzal meg nem értem, hogy mi a baj, hogy berohant a házba. Mit gondoltál, majd hamar felhív magához kettyinteni egyet? :D
2016. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogyis, nem arra utazom hogy megdöntsem. De mondjuk ülhetett volna a fenekén pár percet, hogy beszélgessünk. :)
2016. nov. 14. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem lehet eleve nyílt lapokkal játszani. Sokkal jobban jártál volna ha minimálisan tájékoztatod őt arról, hogy nem tudsz szánni rá időt ez és ez miatt, de fontos neked és amint tudsz jelentkezel... bla bla, mint hogy lelécelsz őt teljes bizonytalanságban hagyva. Ha írsz neki egy smst vagy felhívod pár percre akkor nem akadt volna ki. Na de a lényeg, mivel találkozni van kedve ezek után is veled az azt jelenti, hogy még érdekled. A viselkedése pedig szimplán arra vezethető vissza ami történt a poénjai is, hogy kicsit meg akar izzasztani, mielőtt újra kezditek az egészet vagy folytatjátok, ahogy tetszik.
2016. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!