Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ad kétértelmű jeleket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad kétértelmű jeleket a férfi, jó megoldás, ha leülök vele megbeszélni?

Figyelt kérdés

1 hónap chatelés után 1 hete találkoztunk. Együtt töltöttük a délutánt és az este nagy részét, szinte végig beszélgettük és nevettük, több csók is elcsattant, mégse ajánlott új randevút. Ettől függetlenül minden nap keres és megszakításokkal, de reggeltől elalvásig írunk egymásnak.

Hétfőn rákérdeztem, hogy akar-e látni még, erre szinte felháborodott, hogy hogy természetesen szeretne, felajánlotta a pénteket, de azt akkor el kellett utasítanom. Szerdán írtam neki, hogy mégis ráérek pénteken, amire nem is reagált, órákkal később egy viccelődés közben bukott ki, hogy akkor ő úgy tervezi, hogy látjuk egymást.

Írásban legtöbbször úgy érzem nem akar semmit, nem is értem miért ír, pedig a találkozásunk előtti hónap nem ilyen volt, szinte semmilyen kedvességet nem ír.

Mikor itt volt viszont tervezgetett velem, hogy mikor hova menjünk, mit csináljunk a további randikon.


2016. szept. 15. 18:09
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Ülj le vele, igen.
2016. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom minek komplikálod túl, ez nem egy randiszimulátor játék...

Nem egyértelmű, hogy bejössz neki???

2016. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. ne egyél meg. :/

Én lennék a legboldogabb, ha én is így érezném. Hidd el, ha nem lenne fontos nekem ez a fiú, akkor nem kattognék ezen.

2016. szept. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!