Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, lehetne ebből valami?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet, hogy beleszerettem egy nálam sokkal-sokkal fiatalabb lányba. Az apja lehetnék! Úgy érzem, hogy ő is hasonló érzéseket táplál irántam, de nem beszéltünk róla konkrétan - csak a reakcióiból, gesztusaiból, tekintetéből szűröm le. Nem tudom, hogy ő is gondolja-e, hogy szeretem, bár leszűrni talán ő is leszűrte már a viselkedésemből, stb.

Egyedülálló vagyok, neki sincs senkije, egyikünknek sincsen gyermeke sem. Teljesen jó lehetne, egy hullámhosszon vagyunk, sokkal komolyabb mint a korosztálya általánosságban, bízunk is egymásban, stb., csak a kor! Ő 20 éves, én pedig 46. Tudom, most jönnek mindjárt a negatív vélemények, de egyszerűen nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem, akarom, minden percet vele töltenék, de félek lépni a hatalmas korkülönbség miatt. Pedig tudom, hogy ő is szeretné. Nem tudom, hogy belevágjak-e, közeledjem-e legalább egy próbát megér alapon vagy azzal csak még rosszabbat csinálnék.

Ti mit gondoltok? Belevágnátok és lesz, ami lesz vagy kínlódnátok tovább, szenvednétek?



2016. nov. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan ismered, milyen kapcsolat van köztetek? Ha pl. az apja jóbarátod, vagy hasonló, akkor azért necces a dolog, és a helyedben nem erőltetném, mert nagyot lehet bukni.

Ha nincs ilyesmi, akkor végül is, miért ne? Csak ne felejtsd el, hogy benne van a pakliban (nagyon is!), hogy a leányzónak te csak egy nagy kaland lennél, és nem biztos, hogy életre szól, hiszen ő még csak most tapasztalja ki azokat a dolgokat, amiken te átestél - bármennyire is egy hullámhosszon vagytok, megvan az esélye, hogy egy tartós kapcsolat nem működne.

Ha mered vállalni a kockázatot, akkor miért ne?

2016. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves #1, köszönöm szépen a válaszod! Nem, az édesapja nem barátom.

Tegnap beszéltünk őszintén egyébként, történni semmi nem történt, csak megbeszéltük a helyzetet, az érzéseinket, ésatöbbi. Nagyon őszinte volt, és azt mondta, teljesen belém szeretett ő is, és bármit megtenne, hogy velem lehessen, csak ő is nagyon fél a korkülönbség miatt. Tehát kicsit sem tűnik úgy, mintha csak kalandként tekintene rám, sőt, még el is sírta kicsit magát. Persze az más tészta, hogy mit hoz a jövő, tudom.

Semmi konkrét eredményre nem jutottunk végül, csak arra, hogy átgondoljuk ezt az egészet így, hogy már biztosan tudjuk egymás érzéseit, aztán újra beszélünk róla később. De nem tudom, mi legyen...

2016. nov. 16. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, jogilag felnőtt nőről van szó.

Itt a legfontosabb kérdés, mielőtt belevágnál, hogy le tudjátok-e nyelni a környezet negatív kommentjeit? Neki beszólogatnak majd a barátnői, minden ismerőse savazni fogja és apakomplexusosnak titulálni, téged pedofilnak tartanak majd a szülei, ha egyáltalán fel mer/tud vállalni, az utcán vagy ha mentek valahova, akkor meg rendszeresen fognak téged az apjának nézni, esetleg ott is beszólhatnak, ha nyilvánosan megcsókolod pl.

Folyamatos konfliktushelyzetet jelent, amit tudni kell kezelni.

Ha ez megy... nos, egyelőre nem kell több. A vonzalom kölcsönös, ismerkedéshez ennyi elég.

Nagyon valószínű, hogy nem lesz belőle hosszú távú kapcsolat, mert rengeteg buktatója van a korkülönbségnek, ami nem az elején fog kijönni - de láttunk már karón varjút, szóval ki tudja? :)

2016. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van. Ezek miatt (is) aggódunk igazából mindketten. Pontosabban ezek (is) gátolnak meg minket abban, hogy lépjünk. Csak a probléma az, hogy ez már sokkal több sima kölcsönös vonzalomnál...
2016. nov. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!