Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből egyszer egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy ennyi idősen nekem ezt már tudnom kéne...de igazából ilyen fiúval még nem találkoztam ezelőtt. Szóval ő ilyen művész típus. Igazi elvont személyisége van, a művészetek, zenélés érdekli és nem igazán tudok vele elbeszélgetni. Látom rajta, hogy tetszek neki, ebben biztos vagyok. A maga módján fejezi ki, annyira már megismertem, hogy erre rájöjjek. Egy főiskolára járunk, és tényleg nagyon megfogott a személyisége. Egyszer külön nekem zenélt is, egy számot, amit én még korábban megemlítettem csak futólag és emlékezett rám. Láttam, ahogy nézett közbe és a számat figyelte, meg akartam csókolni, de nem voltam benne biztos, hogy jól fog elsülni. Még éretlen valahol, ha úgy nézzük, de ez nem baj.

Az egyetlen probléma azzal, hogy ilyen furcsa személyisége van, hogy alig tudunk elbeszélgetni. Van amikor nagyon jókat dumálunk, de néha nagyon nehezen megy és csak ülünk egymás mellett vagy csendben sétálunk egymás mellett, amivel nekem speciel nincs bajom, mert nem szeretem örökké a számat járatni, de tudom, hogy viszont más emberekkel meg tudok bőbeszédű lenni, valaki ki tudja belőlem hozni, és az olyan jóérzés. Vele meg csak csend van. Szerintetek? Mélyedjünk el komolyabban ebben a kapcsolatban vagy inkább ne, mert csak csalódás lesz?

Volt már valakinek tapasztalata ilyen elvontabb, művészlelkekkel (lány v. fiú mindegy)? Mit csináltatok? Hogyan oldottátok a csendet?


20/L



2016. okt. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb, hogy az érzések stimmeljenek és hogy őszinték tudjatok lenni egymással, oszinten meg tudjatok osztani az érzéseiteket, gondolataitokat. Nem baj az, ha vannak csendesebb napok, szerintem az lenne abnormális, ha folyton járatnátok a szátokat. Szükség van a meghitt pillanatokra is, amikor többet er 1-1 oleles vagy kézfogás vagy puszi minden kimondott szónál.


Írtad, hogy van, amikor vele is tök jól tudsz beszélni, szóval szerintem nagy gond nem lehet. :)

2016. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"...nem igazán tudok vele elbeszélgetni." - kb. innentol felejtos a tortenet.
2016. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AniPró ***** válasza:
Én lány vagyok és művészlélek is, bár inkább az a csendesen elvont figura. Én annyit javaslok, hogy érdekeljen amiről beszélni akar, még ha számodra az nem is tűnik fontosnak, érdekesnek, vagy bármi. Mindenki szeret a saját belső világáról beszélni, de én ha kicsit is úgy érzem, hogy nem érdekli a másikat, fárasztom, nem érti meg hogy ez nekem fontos stb stb. akkor megkukulok. Ez érzékenységtől függ, de már az is csendessé tesz, ha valaki akkor vág a szavamba, ha nagyon magyaráznék valamiről. Szóval működhet csak figyelj oda rá nagyon :)
2016. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!