Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém vagy mi? Lehet ebből még komoly?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel ismerkedek, nagyon bejövünk egymásnak, és amikor találkoztunk akkor nagyon nyomult, egy csók is elcsattant közöttünk. De aztán mondta, hogy ő most szakított a barátnőjével, akivel 5 évig együtt éltek. Mondtam neki, hogy akkor még hagyjuk a dolgot, ne kapkodjuk el és igazat adott neki. Szoktunk beszélgetni és mindig alig várja, hogy találkozzunk, már moziba is elhívott. De később megtudtam, hogy a hétvégén nála aludt az exe, azt mondja nem történt semmi, kicsit felkavarta a dolog, de már nem akar tőle semmit.


Most ez mi? Szerelmes belém vagy csak szórakozik?


2016. okt. 4. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő sincs tisztába a saját érzéseivel és 5 évet volt eggyütt az exével nem könnyű ennyi évet csak úgy elfelejteni,lehet szerelmes beléd meg bejösz neki,de még az exe is a szivében van és nehéz elfelejtenie aminek idő kell és lehet hogy még ő sem tudja mit akar.
2016. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!