Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyhogy így áll hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy így áll hozzám?

Figyelt kérdés
Nagyon odavolt értem, folyton velem akart lenni, azt mondta szereti a társaságom, meg hogy tetszem neki ahogy vagyok. Én megmondtam, hogy nem lehet semmi. Ő ezt nagy nehezen elfogadta és elengedett. Ha néha összefutunk továbbra is kedves velem és úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Kicsit néha zavarban van, de azt mondja már nem akar tőlem semmit, de rosszban lenni se szeretne velem. Ilyennel még nem találkoztam. Eddig ha elutasítottam valakit, az vagy megsértődött és elhordott mindennek látni sem akart, vagy tovább nyomult és bombázott a szerelmes üzeneteivel.
2016. nov. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te meg mondtad neki , hogy nem lehet köztetek semmi akkor ne csodálkozz ha nem keres.Azt mondod nehezen engedett el.Valószínűleg szeret ő még téged, csak elfoadta hogy te nem akarod őt.

Te miért nem keresed?

2016. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék tőle kapcsolatot. Nem érzek iránta szerelmet, csak barátként tekintek rá. Nincs meg a közös hang, eleve 10 év korkülönbség van köztünk.
2016. nov. 17. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy? Hány éves vagy? Nem mindenki egyforma, valaki képes elfogadni a nemet.
2016. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha te nem akarsz tőle semmit, akkor örülj annak, hogy ő elfogadta a helyzetet és mégis próbál kedves maradni veled.

Hiányzik neked kedves Kérdező, a hiúságodnak hiányzik hogy udvaroljon, bombázzon a szerelmével? Hogy elmondja te Mennyire jó vagy? Nem akarod őt, de a bókjai kellenének?

2016. nov. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet mgis szeretnéd, ha ez Ennyire zavar téged?
2016. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!