Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mi játszódhat le benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi játszódhat le benne? Hogyan viszonyulhat hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel kb. egy éveöszejöttünk par honapra, azonban hamar vége is lett, mert ő is és én is kulfodre mentunk januártól szeptemberig, én Ausztráliába ő meg Hollandiába. Azt mondta, miután szétmentünk, hogy ő akarta volna a komolyabb folytatast,azonban, amikor ezt szétmenés után felhozta megmondtam neki, hogy legyünk már csak barátok, ne rontsuk e megint.Ő ezt tiszteletben is tartotta, aludtam ezek után is nála, nem is kezdeményezett meg semmi.. Mig kulfoldon voltam, vegig beszeltunk, megbeszeltuk miket fogunk csinalni, amint hazajovok, és nagyon lelkes volt. Találkoztunk is párszor, azonban kezdem úgy érezni, hogy kerül. Kérdeztem, hogy talalkozunk-e a heten, mondta, hogy persze. (minden nap beszélünk) Ennek ellenére mar nem erolteti a talalkozot. Néha szórakozásból mondom neki, hogy csajozzon, utalok ra, hogy o csak barat, es mikor talalkoztunk, nem kozeledtem fele semmilyen szinten. Mi baja lehet az elmult időben? hogy nem akar talalkozni? De azert irni minden nap tud....Sőt, ha nem válaszolok, rögtön küld még valamit és igen bőbeszédű cseten... No nincs a dologban, az biztos.

Akkor kezdett furcsán viselkedni, mikor megtudta, hogy jövőre mennék ki külföldre hosszabb időre.. Meg nemrég írtam neki félig viccből, hogy jöjjön át "filmezgetni", amire azt mondta, hogy úgy nem...nem nem akarja elrontani a dolgot, neki a szex több, nem csak szex...nem is értem


Vajon többet érez irántam, mint barátság agy más oka lehet annak, hogy ilyen fura?


2016. okt. 16. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beléd szeretett. De mivel te csak azt szeretnéd, hogy csak barátok legyetek, próbálja elfojtani ezt az érzést. Mivel te nem vagy szerelmes, így viszonzatlan ez a szerelem, amit nem könnyű leküzdeni.
2016. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Még hányszor írod ezt ki?
2016. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ne rontsuk el megint neked hogy esett volna az ő szájából?
2016. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!