Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, ha nem hisszük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem hisszük el, hogy érdekeljük és megérdemeljük egymást?

Figyelt kérdés
Ő az elején hideg volt velem, aztán lassan megnyílt, adta a jeleket, tízszer megkérdezte mit gondolok rólunk, hogy ő és én... Kockáztattam, nyitottam felé, pedig én se hittem, hogy egy ilyen pasit érdekelhetek és megérdemelhetek, mint ő... Aztán kiderült de, érdeklem mégis, kedvel engem, talán szeretni is tudna. De aztán közbejött valami, ő elzárkózott tőlem, meghártált, most kerül engem. Tudom biztos ismét bebeszéli magának tévedett, nem is érdekelhettem őt, fél keresni, fél a csalódástól, pedig én nagyon megszerettem, de így, hogy kerül, engem is elbizonytalanított újra, azon agyalok lehet én tévedtem, holott tudom, hogy nem! De nem kereshetem, mert inkább azt mondaná, hogy utál és ne is lásson, mert most besokkolt, letagadna mindent, cs@k hogy békén hagyjam, mert idő kell neki, azt is kockáztatná, hogy ezzel elveszít, a baj, hogy tudom hiába erőltetném most, mert csak elmenekülne, ha keresném és futnék utána, de attól is félek, ha időt adok neki, teljesen meggyőzni magát, hogy nem is szeretett és én sem szeretem, csak egy ostoba kaland volt, csak azért mert nem bízik magában, fél a csalódástól, nem hiszi el, hogy engem ő megérdemelhet, még azt is hazudná én vagyok kevés vagy rossz, és hogy ő is kevés meg rossz, csak hogy magát igazolja :(
2016. nov. 18. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem tiszta, hogy miről van szó, de az biztos, hogy az utolsó a világ leghosszabb mondata! xD
2016. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi erzelmi fogyatekos embert egy rakason... van neked eleg baj a fejedben, nem kell ezt meg tetozni is egy masikkal.
2016. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

"De nem kereshetem"

Aha.....

Nyílt kommunikációval beszéljétek meg.

Ha kell írj rám és beszélek mindkettőtökkel. ... Főleg vele.


Hazugsággal nem igazolhat semmit se. >Igaz-olhat.<

2016. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit olyan szaga van, mintha lenne egy harmadik szereplő is a történetben, akiről nem esett szó.....
2016. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

#1


Azéír én ezzel vitatkoznék, engedettessék meg tisztelettel, a világ leghosszabb mondanataid én alkalmaztam Parlamenti felszólalásaim keretében, amelyek mindig vidámságot és komoly elgondolkodást hoztak a képviselőtársaim életében, ámbár sokan nem szerették ezt, mert sokuk szerint demagóg voltam, ami persze nem igaz, csak szépen fejeztem ki magam.


https://www.youtube.com/watch?v=hfcpgc1qSDU

2016. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Van elettarsa vagy felesege,akivel jo lett a kapcsolatuk es megse valnak. Igy te mesz a sullyesztobe. Ez egyertelmu. Ilyenkor szoktak igy viselkedni a pasik.


N

2016. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy lánnyal volt hasonló esetem, nem hitte el, hogy boldogok lehetnénk együtt. Tele volt a lelke sebbel, nagyon zárkózott volt. Nem tudtam meggyőzni a szeretetemmel cserébe a bizonytalanságával sikerült kikészítenie. Nekem is eszembe jutott minden percben, hogy keresnem kéne, vagy mit kellene még tennem. Már 1 hónapja nem beszéltem vele, most már inkább arrafelé hajlok, hogy ezt a nagy összeillőséget csak én beszéltem be magamnak és ezek kamu dumák voltak, hogy nem érdemel meg engem, ha annyira fontos lettem volna neki akkor képes lett volna összejönni velem és nem hagy elmenni. Ha másképp csinálhatnám akkor talán nem keresném annyiszor, hagynám hogy ő keressen, és nem beszélnék a kapcsolatunkról hanem csak ellenénk együtt aztán ha lesz valami akkor szuper ha nem akkor nem persze akkor sem lennék előbbre, mert olyannal összejönni aki nem tud szeretni és nincsenek tisztában az érzéseivel az kínszenvedés lehet.:(
2016. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

#6


Akárcsak a nők... Ők is pont ilyen esetben ilyenek... Vagy az nem ér?

2016. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Több szereplőről sem esett szó...

Leírtam miért nem kereshetem. Legalábbis próbáltam.

2016. nov. 18. 20:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy a leírtakból mennyi a te szubjektív feltételezésed és mennyi a valóság. Vagyis nem nyilvánvaló, hogy ő mit mondott neked, vagy te gondolod, hogy ő miként gondolja "biztosan".


Ezek után lehet, hogyha őt megkérdeznénk erről, totál más képet kapnánk az egészről. Bocs, de nagyon zavarosan fogalmazol, ezért nem igazán lehet építő tanácsot adni.

2016. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!