Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, akik nagyon szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nagyon szeretnek enni! Ti örülnétek a barátnőtöktől olyan karácsonyi ajándéknak, ami egy romantikus vacsora?

Figyelt kérdés

Természetesen én főznék neki,amit szeret,mindezt gyertyafénnyel és pezsgővel tetőzve...Elég romantikus,viszont a barátom cseppet sem az vagyis néha igen...,az ilyen fiúk is örülnének egy ilyennek?

21L



2016. nov. 18. 15:30
 1/8 A kérdező kommentje:
de a hasát nagyon szereti!!! Bika csillagjegyű,ha valaki hisz az ilyesmikben
2016. nov. 18. 15:31
 2/8 schamuelson ***** válasza:
Szerintem ötletes és kreatív ajándék! Ha a romantika irritálja, akkor hagyd el a gyertyát!
2016. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy kajás, de jó ötlet. Viszont a "desszertet" Se felejtsd el.


Illetve a kaját se baxd el. Ettem már olyan kaját ami annak ellenére hogy jó szándékkal készült, irtó xar volt (ez az igazság).

2016. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a sütés főzésben otthon vagyok szerencsére :D
2016. nov. 18. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet , de én még adnék mellé valami kézzel fogható kisapróságot, hogy ha ránéz vagy használja eszébe jut a vacsora is akár, pl egy közös kép kinyomtatva egy keretben vagy valamit aminek örülne (ilyet nem tudok mondani, mert nem ismerem a párodat, hogy mit szeret/ mit nem)
2016. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bevallom, én lehet sirva is fakadnék örömömben. soha nem volt még főzni tudó barátnőm, így vacsikat mindig én csináltam, a hasam imádom. kajak sírva fakadnék, szerintem nem bírnám kezelni az érzelmeim pedig 30 vagyok már.
2016. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzem a kérdés nekem szól, mert én nagyon szeretek enni :) Én örültem, mikor engem leptek meg ilyennel. Örök klasszikus.
2016. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó,te se vagy romantikus?
2016. nov. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!