Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodom az exemmel 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom az exemmel 4 évvel a szakítás után is?

Figyelt kérdés
Fájó pont ez nekem mèg a mai napig. Ő volt a nagy ő. Gyakran álmodom vele. Külföldön élek már. De amikor hazautazom huu na akkor felerősödik bennem... azt hiszem örökké szeretni fogom.
2016. nov. 18. 23:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van valakid, aki elfelejtette veled? :)
2016. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez miért van nem tudja valaki? Mások is vannak hasonló cipőben? Azt mondják az idő minden sebet begyógyít. Hát ezt nem. Csak csillapítja és elfogadás lett belőle. A mai napig ha eszembe jutnak a szakítás körülményei és maga a srác akire gondolok ennyi idő távlatában is sírok.
2016. nov. 18. 23:11
 3/20 A kérdező kommentje:
Van párom. De ez közel se olyan.
2016. nov. 18. 23:13
 4/20 anonim ***** válasza:

3,5 éve szakított velem a barátnőm, de bennem is gyakran felerősödnek az érzelmek iránta, még ennyi idő után is, pedig egyáltalán nem kommunikálunk egymással, pedig én örülnék neki. Sajna elég vad szakítás volt. Jó pár évet lehúztunk együtt, én is azt hittem, hogy ő az igazi, ezért is fájt annyira az elvesztése.

Nyilván azért álmodsz vele, mert nem tudtad lezárni, vagy nem is akartad. De ez elég rossz a mostani párodra nézve, hisz akkor igazából nem is őt szereted. Vagy tévedek? :)

2016. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szeretem a mostanit. Közelse úgy ahogy az exemet. Sajnálom hogy az élet így megszivatott.
2016. nov. 18. 23:25
 6/20 A kérdező kommentje:
Gondolkodom a szakításon jobb lenne egyedül.
2016. nov. 18. 23:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Bár azt szokták mondani, hogy felmelegítve csak a káposzta jó, de ha még az érzéseid az exedhez húznak, akkor lehet érdemes megpróbálni vele újra. Persze, ha ő is úgy gondolja, és épp nincs senkije. 4 év az 4 év, ennyi idő alatt sokat változik az ember.
2016. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

mert a kontroll az irányítás a döntés szabadságának elvesztése eléggé domináns érzés.

ő legyőzött téged érzelmileg,nem téged választott,pedig veled volt ismert téged.

az ilyesmi pedig odabas-z.

2016. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Uccsó ne is mondd. Egyébként nem tartjuk a kapcsolatot. Facebbokon fennt vagyunk egymásnak de semmi. ő anno szikla szilárdan meghozta ezt a döntést. Nem fogom bolygatni. Egyszerűen csak nem kell senki sem.
2016. nov. 18. 23:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Miért lett vége a kapcsolatnak, szabad tudni? :)
2016. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!