Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai nők sokat várnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők sokat várnak a férfiaktól?

Figyelt kérdés
29 éves srác vagyok és úgy gondolom nincs szeretni való lány az életemben! Akiket megpróbáltam szeretni elhagytak vagy megaláztak! Az a véleményem, hogy a mai lányok nagy része egyáltalán nem megbízható!

2016. nov. 7. 17:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha te a mai lányok nagy részét (ergo több tízezer lányt) kipróbáltál, akkor "respect" neked...
2016. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem gondolom, hogy nagy elvárás a családcentrikusság, nemdohányzás, tisztelet, őszinteség és egy olyan fizetés, amit ha az én fizetésemmel összeteszünk abból meg tudunk élni normálisan és az 1-2 gyerekünknek nem kell nélkülöznie.

22/L

2016. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
#2 férfi keressen 400at te meg keresel 90et.. persze, ez így fer.
2016. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Sokat, sokat, sokat. De az istennek se ismernék be...
2016. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Ja, tényleg óriási elvárás, hogy ne hazudozzon, ne csaljon meg és bánjon velem tisztelettel...

Az, hogy mennyit keres nem érdekel, van saját keresetem.

2016. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

"ne hazudozzon, ne csaljon meg és bánjon velem tisztelettel."


Mégis olyanokkal jöttök össze, kik lehazudják a csillagokat az égről, sz@rba sem vesznek titeket, és ott csalnak ahol épp kedvük tart!


Felnőtt kapcsolatok témakörben a kérdések fele arról szól, hogy a "pasim nem figyel oda rám eléggé".. mégis vele van a kérdező.

2016. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%
#5: Titeket az ilyen forma pont nem érdekel. A "mennyit keres nem érdekel" szösszeneten meg elröhögtem magam.
2016. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Igen, en itt es most bevallom neked. Mind a 3 es fel milliard no neveben. Olyan sokat akarunk, hogy eselyetek sincs. Ugyhogy most megyek is beszelgetni tovabb a nyugat europai, 5 diplomas 4 nyelven beszelo, milliardos mernok pasimhoz (es a harom Ferrarijahoz), te meg menj vissza a sarokba sirni.
2016. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Azt vettem észre, hogy sok alap dolog, már nagy elvárás nektek. Én inkább ezen gondolkodnék el, minthogy itt picsogjak. Ha az nagy elvárás, hogy ne anyuci törölje k a seggét, ne legyen igénytelen, legyen munkája, és lelkileg is egészséges legyen (értsd: ne egy megkeseredett, gyűlölködő valaki legyen), akkor vállalom, nagyok az elvárásaim.
2016. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2016. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!