Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell hogy ez ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hogy ez ilyen fiatalon történjen meg velem?

Figyelt kérdés

Még középiskolás vagyok.

Idén új osztálytársat kaptunk, egy nagyon dögös srácot. Sajnos őt csak a buta, bármikor kapható csajok érdeklik, mással szóba sem áll, csak egy-két fiú haverja van.


Mégis van benne valami ami miatt nem tudok nem rá gondolni. A tekintete, a viccei, ahogyan a szavakat formálja, ahogy a hajába túr...


Teljesen belezúgtam, nagyon vágyom rá hogy megérintsen, megcsókoljon. Úgy érzem még a szüzességem is neki adnám, és ez a gondolat nem hagy nyugodni...


Pedig még fiatal vagyok, nem kellene ilyenekre vágynom, vagy ilyenekre gondolnom. Nem akarom hogy könnyűvérűnek tűnjek, hatalmas bűntudatom van :(


Van ötletetek hogy hogyan lépjek túl ezen?


L


2014. dec. 18. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Te miről beszélsz????

Ez teljesen normális........

Csak az nem normális, tudod mekkora rhibanc hajhász s még is rá vágsz... Lehet értelmes de míg nem csak pinádat nyújtanád neki, számára offos.

2014. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vonz, mert nem kellesz neki. Ezt bántás nélkül mondom, így működik ez.
2014. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ne egy ilyen csicskával veszítsd el....megértem én hogy nehéz meg minden de csak azzal csináld, aki megérdemel téged
2014. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne izgulj, a nők többsége később sem gondolkodik másképp, a menő pasikra nedvesedik be a puncijuk.
2014. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

"Sajnos őt csak a buta, bármikor kapható csajok érdeklik"

Te hova sorolnál egy olyan embert, aki a szüzességét adná oda olyasvalakinek, aki még hozzá se ért, de egy mosoly után már tocsogós a bugyija? A vonzás törvénye, hiába, nem véletlenül vonzódsz hozzá, bár a bűntudat az enyhe jele annak, hogy mégse csak egy lyuk vagy, amibe totál stranger emberek dughatják a bőrösvirslit.

2014. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Mert felszínes vagy
2014. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sok szürke50árnyalatát olvastál?:D
2014. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez vicces, egy középiskolás lányon számon kérni hogy vonzódik valakihez... Na jó ok. Ez régi kérdés, mi lett azóta? Egyébként remélem keresett mást a kérdező, és nem az osztálytárssal jött össze.
2020. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!