Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden reggel látok egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden reggel látok egy pasit munkába menet, sose szólít le?

Figyelt kérdés
Csak mosolygunk egymásra ... Ennyi . Nőként én nyissak ? Mivan ha nem is tetszem. ?9
2016. nov. 19. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Multkor utaztam vonaton, láttam egy helyes nőt ahogy felszáltam, gondoltam oda ülök. Mentem is arra, a fiával volt, leültem melléjük. Eszemben sem volt bármit is kezdeményezni, nincs ráírva senki homlokára hogy elvált, ha meg nem az, és úgy nyomul az ember elég kellemetlen.
2016. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Erre is lehetett volna megoldást találni.

Az,hogy esetleg a gyerektől kérdezel valamit még nem nyomulás!És a gyerekek általában szívesen elegyednek beszédbe, Anyuka meg ha vevő a társalgásra Veled csatlakozik.


Érdekes egyébként amit írtok. Amikor én egyedül voltam nem egy pasi közelített meg a gyereken keresztül aki akkor 13-14 éves volt. Szerintem úgy érezték,hogy melengeti a szívemet ha látom,hogy szívesen fordulnak a gyerek felé.

Persze másabb ez tiszta helyzet kapcsán és más akkor, ha nem lehet tudni,hogy egyedülálló-e az anyuka. De egy próbát lehet tenni udvariasan,nem tolakodóan is.

2016. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!