Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen egy fiu-lany baratsag?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy fiu-lany baratsag? Vagy megis mi ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiu baratom, akivel 1 éve több is volt köztünk pár hónapig, azonban akkor hivatalosan nem kezdünk járni, kulso okok miatt (külföldre kellett utaznunk külön-külön). Kesobb megint beszelni kezdtunk, de leszögeztem, hogy legyünk csak baratok, ne gabalyodjunk össze megint, az csak bonyolit mindent. Kicsit ezen megsértődött, o mondta, hogy nem semlegesek az erzesei, es tobbet szeretett volna akkor, ha nem zuros az elete. Fel eve minden nap beszelunk, mindent elmondhatunk egymasnak, mikor találkozunk, nagyon sokat nevetünk. Legutobbi alkalmakkor például meg is lepett apro ajandekokkal, olyanokkal, amiket szeretek. Fura, hogy emlekezett ra, mit mondtam neki, és azokkal lepett meg. Jovo heten megint szeretne talalkozi. Mindig iszonyu udvarias, es sosem nyomul. Plusz mostanában egyre többször ér hozzám. Megigazította a hajamat stb. Nem tudom, hogy többet akar-e barátságnál vagy nem?
2016. nov. 20. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem többet szeretne.
2016. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem egyértelmű, hogy többet akar barátságnál? Csak nem letámad, hanem finoman hódít.


Egy fiú-lány barátság nagyjából olyan, mint egy fiú-fiú barátság. Nem tapizzátok meg ölelgetitek egymást, nincs puszilgatás, legfeljebb vállon boxoljátok egymást. Semmi ajándék, meg hajbirizgálás! Ha egy fiú nem úgy viselkedik veled, mint a többi haverjával, akkor akar valamit.

2016. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férfiak nehezen beszélnek az érzéseikről és inkább a tetteikkel fejezik ki azt. Egyértelműen közeledni próbál.
2016. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, többet akar.


Azért nem nyomul, azért udvarias, és azért nem beszél az érzéseiről, mert próbálja tiszteletben tartani a régi kérésedet, hogy legyetek csak barátok.

2016. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!