Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Könyves Kálmán óta tudjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyves Kálmán óta tudjuk "Boszorkányok márpedig nincsenek! " Vagy boszik mégis csak vannak?

Figyelt kérdés

Sötét barna haj, barna szem. Gyönyörű!

Gondolhatni! Szexuális a vonzalom. De nem! Határozottan nem!

Úgy voltam képes szerelmes lenni, barátja lenni, hogy sejtettem nem mond igazat mindig. Ennek ellenére, a gondolt valóját tudtam szeretni! Kértem mondja meg a frankót! A lényét szeretem.

Félév után úgy alakult, hogy inkább látni se akar. Hagyjam békén!

Van egy boldog kapcsolatom.

Mégis! Mint aki mégsem akar elengedni!

Itt ég bennem. Minden érzés, ellenérzés, ellenére úgy érzem van bennem szeretet iránta. Persze békén fogom hagyni!

Hozzá tartozik, hogy az volt a fogadalom, hogy barátság holtomiglan, holtodiglan!

Létezik hogy minden ráción felűl van valami, akár ezoterikus, megmagyarázhatatlan kötödés?



2015. márc. 23. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Mi a bosziság? Hogy bármit mond, tesz látok egy másik ént benne! Aki szerintem valójában. Bűvölet? Nem tudom nem szeretni, mert nekem az akit megismertem !
2015. márc. 23. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán egy jót szórakozik rajtad.
2015. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegeden vannak:

[link]

2015. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy elvarázsolt téged. De ebben nem kell semmi ezós marhaságra gondolni, szimplán csak sokkal jobban bejön neked, mint eddigi életedben bárki más. Fogsz még ilyennel találkozni, és remélhetőleg az egyik mellett le is horgonyzol.
2015. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az tévhit, hogy a boszorkányok ugye nők...

A boszorkányok hím neműek, azaz FÉRFIAK.

A női varázstudókat nem is tudok hogy hívjuk magyarul, de biztos van egy 3-4 kifejezés rá.

Az angol-szász (kössön bele valaki, germán népcsoport, na) ,,wicca" jellemezzi a nőket...

2015. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!