Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretem de akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem de akkor miért fáj mégis? Érdek kapcsolat volt.

Figyelt kérdés

Nem volt képes fel vállalni , kihasznált , hülyére , megalázott én mégis szeretem mindennél jobban.

Többet nevetem , és jobban éreztem magam vele mint az első nagy szerelmemmel.

De valahol legbelül tudtam , hogy valami nem stimmel.

Minden jó volt , még nem kezdtem el vívódni csak egy rab voltam az ő börtönében.

Az én vágyaim sehol sem voltak , én minden voltam csak jó nem ha valamit nem kapott meg hisztized.

Ez ment egy jó pár hónapig , majd nagyon bele untam ott is hagytam.

Később fel keresett , már én is tudtam érvényesülni de mégsem voltam boldog.

Az a hatalmas érzés iránta szerte foszlott , nem voltam már szerelmes.

5hónapig én csak a petting, orál véget voltam vele , fúra az volt ahogy telt az idő egyre többet engedett.

Ha nem erőszakoskodtam vele akkor , előrébb nem jutottunk.

Análnál kicsit erőszakosabb voltam , a keleténél és tökre bele ment de meg zavartak minket.

Futott is utánam , nem erőszakoskodott de ha egy kis érdeklődést mutattam felé akkor végem volt.

Egyedül a hisztijével tudod rám hatni , fenyegetett öngyilkossággal is de ki nevetem.

Itt már szabályozni sem , engedtem magam bizony nézegettem , találkozgattam más nőkel.

El vesztettem a hatalmamat , megint engedtem neki , nem fut már utánam , nem keress. Tegnap előtt hívott még , de nem reagáltam rá.

Annyiszor meg próbáltuk már , nekünk valahogy ez nem megy.

Barátságot még szeretne , de én tőle nem szeretnék már semmit sem.

Egyszerűen a múlt ami fáj , nem tudom magam túl tenni úgy éreztem most végleg le kell zárni a kapcsolatunkat.


Nem hiányzik , nem gondolok rá , de mégis fáj egy kicsit miért van ez? Tiszta szívű már nem leszek? Ez az első ahol ki használtak...13hónapot voltunk kapcsolatban.



2014. dec. 10. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Hülyére vett*
2014. dec. 10. 23:22
 2/4 anonim ***** válasza:
melyik verset írtad le?
2014. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veled valami baj van szerintem
2014. dec. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi fáj h volt egy lány az életedben akit szerettél és ö is ez nem árulkodik kihasználásról
2014. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!