Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti örülnétek, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek, ha ilyen ajándékot kapnátok a barátnőtöktől karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret enni a barátom,szóval úgy gondoltam,hogy készítek neki majd egy gyertyafényes vacsorát a kedvenc ételeivel,de hogy legyen valami tárgyi dolog is,arra gondoltam,hogy ehy pólóra rányomtattatom azt a szöveget,amit mindig mondani szokott,így hangzik:

-Mihez értesz?- erre ő: Mindenhez IS...Lehet hogy így béna a megfogalmazás,akinek lenne erre jobb ötlete,azt örömmel várom!



#ajándék #szerelem #karácsony #gyertyafényes vacsora
2016. nov. 21. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
20L,22F
2016. nov. 21. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szöveg ilyen formában lenne jó:

...Mindenhez IS

vagy

Mindhez... IS


A kérdést én feleslegesnek érzem, de ez csak az én egyéni véleményem, lehet hülyeség, amit írok.

2016. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs, a 2. verzióban is Mindenhez-t akartam írni.
2016. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát őszintén megmondom, szerintem ez halál unalmas :S
2016. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miért? :D
2016. nov. 21. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze neki lehet,hogy nem lesz az....sőt szinte biztos mert szeret.

Így kívülállóként jegyeztem ezt meg, mivel nekem a párom egyébként is össze szokott dobi pöpec kis vacsikat/ebédeket csak úgy,így ha ezt kapnám karácsonyi ajándéknak is kicsit elhanyagolva érezném magam :D

Ezek a nyomatott pólók meg egyszerűen nem az én stílusom,én sem vettem soha senkinek mert nem tetszenek.

De ez csak az én véleményem,nem akarlak vele megbántani :)

2016. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Én már pusztán annak is örülnék, ha lenne barátnőm.
2016. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blade Bone ***** válasza:
54%
De vacsi közben szóljon már a mennyből az angyal. :D
2016. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!