Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-as évei elején járó férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as évei elején járó férfiak! Ti örülnétek karácsonyra egy ilyen ajándéknak a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy kicsit megerősítsem abban, hogy szeretem, és hogy mennyit/ mit jelent nekem leírnám egy lapra, amit az ajándékába tennék. Amolyan "vallomás" féle. Hülyeség?

(Mást is kapna, csak ez egy kicsit személyesebbé tenné.)



2015. dec. 22. 16:19
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, hogy örülnék neki.
2015. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekes!!
2015. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha igazán szeret biztos értékelni fogja, még lehet, hogy zavarban is lesz. Én biztosan nem venném zokon, sőt...
2015. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól megfogalmazva értékes ajándék lehet,de nem könnyű ezt kivitelezni.
2015. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez jó, de valami picike anyagias jellegű dolgot is adj mellé. Nem kell nagy dologra gondolni.


23/F

2015. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Mást is kap természetesen. Ez egy kis plusz lenne.


#2 Lehet hogy gyerekes, de magamból és a páromból kiindulva két szerelmes között igenis sokat jelent amikor a másik tudatja az érzéseit. Főleg manapság a technika világában egy kézzel írt "levél" lehet kedves ajándék.

2015. dec. 22. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
nem gyereked, de könnyű elrontani. Megfogalmazáson sok múlik.
2015. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húszas éveim vége felé kezdek járni lassan, de még most is örülnék egy ilyennek.
2015. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicces mennyi agyi nyomorult van itt. Ez miért lenne gyerekes, mi teszi azzá? Nektek lehet hogy az bogárkáim, de a nagyobbak közt a mai felfogásban a "szabadsággal" együtt elég sok a bizalmatlanság, tiszteletlenség, pörgés, féltékenység, figyelmetlenség és önzés, hogy rosszabb dolgokat ne is említsek. Szerintem az egyik legszebb gesztus a másik felé az önzetlen szeretet és tisztelet kimutatása, én legalábbis nagyon vágynék rá és pontosan tudom, mennyire rossz, ha ez nincs és nem is számíthatunk rá. Persze ehhez érzelmi intelligencia is kell, nem csak ego ;) Na most ezt az egészet srácként tapasztalom, nem lányként. Itt tartunk...
2016. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!