Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál hasonló helyzetben? Ilyenkor hogyan viszonyulnál? (no friendzone/no lovezone)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki úgy viszonyul hozzád, hogy nem vagytok kapcsolatban, de barátok sem vagytok, úgy néz ki, a pasi időnként bevág olyan dolgokat, hogy szeret, és hasonló nyálasságok, úgy hogy nem vagytok kapcsolatban, de tulajdonképpen még ilyen stílusban a kapcsolatépítésig sem juttok el, mert egyszerűen nevetséges az egész. Sokan panaszkodnak pl. a "barátzónára", de ezt még oda sem lehet tenni, sima egymástb#sztatás az egész:D
2016. nov. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Így elnézve a stílusod, nem feltétlen (csak) ő a hülye.
2016. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol írtam azt, hogy hülye?
2016. nov. 22. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen, voltam. A fiú teljesen odavolt értem, akármit csináltam, akármilyen bunkó voltam, mégis tovább szeretett, de ő így konkrétan nem mondta ki, csak h nagyon szeret velem lenni meg szeretne a párom lenni. Egy darabig sokat nyomult, aztán visszavett, megértette, hogy nem erőltetheti rám magát, személyiségében sokat fejlődött időközben, elfogadta, hogy nekem szabadságra van szükségem és a párkapcsolatot sem erőltette tovább, de ugyanolyan kedves maradt. Nekem előtte nem volt kapcsolatom, csak csalódásaim így eleve elküldtem mindenkit aki komolyabban próbálkozott, de ez a srác olyan kitartóan odavolt értem még azt is elfogadta hogy nem lehettünk együtt, hogy egyszer csak azon kaptam magam, hogy megszerettem, egy hétig csak sírtam emiatt. Nálam a nem az mindig nem volt, ezért nem is értettem magam, hogy történhetett ez. Ő már rég úgy tett mintha továbblépett volna, de láttam rajta, éreztem hogy még mindig szeret, annyira szeretett, hogy elengedett. Végül elhívtam kettesben, hogy beszéljük meg és elmondtam neki, h én is szeretem és összejöttünk azóta 3 év eltelt és még mindig tiszta szívből szeretjük egymást és boldogok vagyunk.:)))
2016. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És csak 5 évetek ment el a baromságokra.
2016. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 3 Nagyon szép történet:) Bár az enyém nem pont ilyen. A kapcsolatunk után volt másik barátnője, azzal is tönkrement neki valamiért(?), pedig azt hittem, hogy teljesen rendben volt. Én nem érzem úgy, hogy annyira szeretne engem, bár érez irántam valamit, de az nem olyan komoly.

Eleinte szerettem, de ma már barátilag sem tudom elviselni. Inkább azt érzem rajta, hogy menekül a magánytól.

2016. nov. 22. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!