Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Be nem teljesült szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be nem teljesült szerelem, miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne nevessetek ki! Férjem van és két kisfiam, szeretem a férjem. De! Ami már röhejes, nem tudom vele mit kezdeni hogy 13 éves koromtól kb.3-4 évig vágyakoztam egy fiú után akivel soha nem jöttünk össze.Egy általánosba jártunk, 1 évvel idősebb volt, "Udvarolgatott a maga módján a suliban kicsit még gyerekesen, egyszer leült elém és mondta nekem hogy mondjam azt hogy szeretem, én meg: miért mondjam? Ő: csak mondjam azt hogy szeretem, nem mondtam, mert azt hittem akkor, hogy valami hülyeségen töri a fejét, jellemző volt rá akkor, de mikor végiggondoltam az egész helyzetet már megbántam hogy nem mondtam. Persze hogy szerettem. Középiskolába került más városba, sosem keresett, de ha itthon volt, vagy nyári szünetben ha meglátott, mindig csak állt és nézett, vagy később lassított a kocsival előttünk, hogy megnézze lát e. Szóval tényleg érzett irántam valamit. Én is. Évekig így vágyakoztunk egymás után. Lehet hogy jobb is ép ésszel végiggondolva hogy nem jöttünk össze, pl.társadalmi különbségek, ők elég gazdagok, lehet nem is lett volna hosszú életű kapcsolat.Csak jó volt álmodozni. Évek óta nem láttam, néha a közösségi oldalra tesz fel 1-1 képet nem tudok róla semmit, több 100km-re él innen. Nem szoktam már rá gondolni, de néha csak villámcsapásként ér mikor vele álmodok, akkor együtt vagyunk, és felébredve nem tudom hova tenni ezeket az álmokat. Nem tudom mit akar jelenteni. Ilyenkor az álmok után eszembe jut gondolok rá hogy most ez miért történt mikor teljesen más dolgokkal a családommal vagyok elfoglalva nap mint nap. Nem tudom miért jön elő olykor mégiscsak hogy csak úgy vele álmodjak. Úgy érzem, így míg élek ott lesz "nekem", mindig meg fog jelenni az álmaimban, nem fogom tudni lezárni ezt az életszakaszt, pedig ő már biztos rég elfelejtett. Nem szoktam már rágódni rajta csak néha azok az álmok felkavarnak.

2016. nov. 22. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Ezért..

2016. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is kb ez volt, mondjuk én fiatalabb vagyok nálad, nem tudom mit hoz a jövő, de jelenleg úgy néz ki tovább tudtam lépni. A story az elején ugyanez, 13 évesen több évig plátói szerelem, bár az én esetemben az ő részéről nem volt ilyen konkrét utalás arra hogy érez valamit. Azt hittem elfelejtettem, volt is egy kapcsolatom 2 évig, de eszembe jutott néha, pont úgy mint neked. Amikor vége lett a kapcsolatomnak úgy döntöttem, hogy muszáj lezárni ezt a dolgot, vagy így vagy úgy. Arra több okból is kevés esélyt láttam hogy köztünk bármi legyen, de elmondtam neki hogy éreztem és érzek még talán most is. Természetesen nem jöttünk össze, de jóban vagyunk, beszélgetünk. Nem tudom hogy, mert nem tűnik túl logikusnak, de ez segített. Most már ha ránézek nem az minden vágyam hogy vele legyek. Persze sajnálom hogy nem lesz köztünk semmi, de most már látom hogy valószínűleg jobb így.
2016. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló történetem. :) Én is 12-3 éves koromban lettem szerelmes egy osztálytársamba. Én elég gátlásos ember vagyok, olyan magamnak való. Ő volt az egyetlen, aki emberszámba vett a zárkózottságom ellenére. De nem vagyok biztos abban, hogy viszonozta az érzéseimet. Ez a vágyakozás 5-6 évig tartott részemről. Aztán középiskolában másik osztályba kerültünk, onnantól elkönyveltem magamban, hogy veszett ügy, és tovább kell lépnem. A folyosón állandóan azon kaptam, hogy néz, de soha nem lépett. Aztán lett párkapcsolatom valaki mással, érettségi után következett be a szakítás. Ekkorra én már teljesen túltettem magam a volt osztálytársamon. Kicsit egyedül voltam, megviselt a szakítás, hosszabb kapcsolat volt. Aztán lett új kapcsolatom, ami minden eddigit felülmúl. :) Viszont, mostanában állandóan összefutok a volt osztálytársammal. Változott sokat, nem jön be annyira, mint akkor, mégis furcsa érzéssel tölt el, amikor elhalad mellettem az utcán. És állandóan utamba sodródik valamilyen okból kifolyólag. :) Nem tartjuk a kapcsolatot, de mindig felukkan és olyankor picit rosszul érzem magam, de cseppet sem bánom, hogy nem mértünk lépni akkor, mert kicsit lecsúszott, nem túl pozitív irányba változott. Már nem az a rendes, szolid srác, mint kamaszként. :)


Szerintem minden okkal történik. Nem véletlen alakult úgy az ember élete, ahogy most van. Azt kell elfogadni és szeretni, amink van. :)

2016. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10 évvel ezelőtt lett vége egy kapcsolatomnak, a csajnak, akivel jártam, volt egy pár évvel fiatalabb huga, akibe teljesen reménytelenül beleszerettem. Nyilván nem történt köztünk semmi soha, nem is tud róla, mert nem vagyok bunkó, hogy rámozduljak egy volt csajom hugára.

A lényeg, hogy 10 éve nem láttam. De a mai napig kísért, a mai napig élesen előttem van az arca, a mosolya, a szemei, pár hete véletlenül megtaláltam fészbukon, azóta, ha lehet, csak még szebb lett.. még mindig szerelmes vagyok bele, azt hiszem.. és soha nem lesz belőle semmi.

Ez van, szopás az élet.

2016. nov. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miután férjhez mentem, rá egy évre a boltban összefutottunk, akkor is csak nézett. Ennek már 6 éve.
2016. nov. 23. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 14-en lettem elsőnek szerelmes de akit most làtok ha néha összefutunk abbol kiàmbràndultam és utólag visszagondolva jobb is ha nem volt kötztünk semmi sem!Ő nem tudta sztem nem is kellettem neki simàn elsétàlt mellettem egy köszönés nélkül!Màr több éve tuljutottam rajta !
2016. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem felejtett el csak tudja hogy nem lehetsz az övé és nem próbàlkozik !
2016. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!