Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tart elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart elfelejteni egy reménytelen szerelmet? Vagy mégsem reménytelen? Szerintetek érez irántam valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

4 éve ismertem meg egy srácot első látásra beleszerettem. Ő 10 évvel idősebb nálam. Már mikor megismertem is párkapcsolatban élt. 2 éve megszületett az első gyereke. De valahogy az érzelmeimen ez sem változtatott. Úgyan úgy szerelmes vagyok belé. Mikor találkozunk mindig szórakozik velem, viccelődik, mosolyog és jókat beszélgetünk. Vajon tetszek neki vagy csak beképzelem magamnak? Én nem merek hozzá közeledni mert tiszteletben tartom azt hogy családja van. Szerintetek érezhet irántam valamit? Már egy ideje próbálom őt elfelejteni de nem megy nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe. Mindent megpróbálok de nem megy eljárok a barátnőimmel különböző helyekre de mikor otthon vagyok nincs olyan hogy ne jutna eszembe.


18/L



2016. aug. 16. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem remenytelen, elfelejteni meg csak ugy tudod hogy talalsz valaki mast akit kozel engedsz magadhoz
2016. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, nálam már 13 éve tart ez az állapot egy középiskolai lánnyal kapcsolatban. Próbáltam mást keresni, pár hónap után otthagytak. Próbáltam elfelejteni - nem tudtam, hetente legalább egyszer álmodom róla. Mindent megtettem, de képtelen vagyok elfelejteni őt, vagy kiszeretni belőle. Nagyon sok írást és zenét készítettem, ami őhozzá szól. Ja, és most vagyok 31 éves.


Egy dolog jó a plátóiban: hogy sohase múlik el. Ezt veheted készpénznek...

2016. aug. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!