Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem ír, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem ír, nem keres, és nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Szóval az a szitu, hogy van egy srác, aki történetesen nekem megtetszett. Már egy éve ismertem, dee úgy nem igazán keltette fel az érdeklődésem, mert külsőre nem az ideálom. Félreértés ne essék, nem csúnya vagy ilyesmi, csak naa, nem két méter, szőke, kék szemű... Van egy két csavar a történetben. (pl. amikor még nem is ismertem, kavartam az egyik haverjával. Meg hogy hosszú hónapokig távkapcsolatban élt. Barátnőm lakótársa.) Többször is összefutottam vele, mindig köszönt mosollyal az arcán, ami manapság elég ritka tud lenni... és aztán jött a fordulópont. Szakított a barátnőjével, de ezt én akkor még nem tudta... és valamilyen indíttatásból odamentem hozzá, csak úgy beszélgetni. Na, és akkor megfogott benne valami. Valószínűleg a humora, és hogy nagyon jó szövege van. Aznap együtt mentünk haza, de mondtam, hogy még be kell ugornom a boltba, és ahelyett, hogy lefordult volna jött velem tovább a hosszabbik úton, mert így "több ideig tud velem beszélgetni". Poénból megkérdezte, hogy nem akarok e neki főzni, én meg poénból válaszoltam, hogy "felőlem". Szóval elmentünk hozzájuk és elkészítettem élete valószínűleg legszárazabb, legodaégettebb ebédjét. De mosolyogva megette. Aztán még beszélgettünk.Elkezdett szakadni az eső, és már kezdett sötétedni, és a lábam is tropa volt, mivel egész nap magassarkúban rohangáltam.Mivel elég veszélyes környéken lakik, így nem akartam hazamenni sem, gondoltam majd alszok max barátnőm szobájában. Aztán, elkezdett fájni a fejem is, szóval elég rosszul voltam... Elment füldeni, én meg abban a pillanatban bealudtam az ágyában ruhástul mindenestül. (Első közös alvás... lol) Másnap keresztben ébredtem az ágyában, szóval elég vacak éjszakája lehetett...

Aztán pár nappal később barátnőm áthívott őhozzájuk beszélgetni. Annyira kis aranyos volt, leste minden egyes mozzanatom, végig nevetgéltünk... és akkor döbbentem rá, hogy basszus, nekem Ő tetszik...

Barátnőm elment aludni, mi meg ketten maradtunk. Bementünk a szobájába, és ott folytattuk a beszélgetést. Mondta, hogy aludjunk, és akkor ottmaradtam mellette... Gondoltam, ha már egyszer bealudtam az ágyában véletlen, akkor nem mindegy? Csak, hogy én még hajnali 3kor sem tudtam aludni, hála az aznap délutáni 3 adagnyi kávémnak...Aztán elkezdődött a simi-simi meg a tipi-tapi, és a hosszú egymás szemébe nézés, ééééés akkor megcsókolt. Hirtelen teljesen megijedtem, de visszacsókoltam... Utána gondolkozóul hátat fordítottam neki. De nem tudtam aludni... Utána egymásnak estünk, deee szerencsére nem történt semmi, mert még időben észbe kaptam, hogy nekem ő többet ér, mint egy egyéjszakás kaland...

Viszont másnak kínosan ébredtünk. Mindkettőnkben volt valami érezhető távolságtartás, mégha ki sem mutattuk.

Utána, egy jó ideig nem is találkoztunk, csak hetekkel rá, ugyanott náluk. De akkor már valahogy más volt. Mintha nem is kereste volna a társaságom. Mondjuk elég feszült is volt, mindkettőnknek megvolt a maga kis elfoglaltsága, de akkor is más volt.

Aztán rá egy-két hétre jött a foci eb. Az utolsó magyar meccset közösen akartuk nézni barátnőmmel a szomszédos pubban. Oda is hívtuk, nem jött. Bár, igaz, hogy fontosabb dolga volt (és ez nagy szó, ha egy magyar meccsről van szó), de jól esett volna, ha jön.

Utána még egyszer futottunk össze, akkor teljesen normális volt. Hozta a mosolygós kis formáját, de azóta semmi. Ez idő alatt többször is ráírtam, igaz csak egy-két infó kellett, és nem vele kapcsolatban volt a konkrét ok, deee azért az is szóba jött, h hogy van.

De Ő sosem írt...

Aztán elváltak útjaink... Ő is hazaköltözött, én is... és hát, amekkora mákom van én az ország másik felében lakom...

Még egyszer felhívtam, hogy érdeklődje felőle... Több, mint félórán keresztül beszélgettünk folyamatosan... DE azóta síri csend... és gondolom nem kell leírnom, hogy mennyire hiányzik. Próbáltam elfelejteni, de hiába. Az már tudatosult bennem, le se szar, és azt hittem,hogy idővel csak jobb lesz, de nem... Mostanában csak sírok, folyton csak ő jár a fejemben, és nem tudok a saját feladataimra koncentrálni...


Szóval, ha van valami tuti tippetek erre a problémára, légyszíves írjátok meg. Előre is köszönöm.

19/L



2016. aug. 4. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem ő csak egy kalandot látott volna benned ami nem jött össze, utána meg már hidegen is hagyta.

Ha ennyire nem érdeklődik felőled akkor hagyni kell. Nem voltatok olyan közeli kapcsolatban hogy ne tudd elfelejteni, jobb is hogy észbe kaptál akkor abban a helyzetben.

2016. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De most komolyan, nem lett volna jobb mindkettőtöknek dugni egy jót akkor??
2016. aug. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem miért keres. Jólérezte magát veled, legalábbis úgy tűnt.. Lehet még nincs túl az exén, vagy csak kalandot szeretett volna veled és nem akart megbántani. Ezt már valószínűleg sosem tudjuk meg.


Barátnődtől nem kérdezted meg, hogy van-e új barátnője esetleg?


Tippem nincs sajnos, te többször kerested,és semmi eredmény.

2016. aug. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy sokat tapasztalt, öreg csókát meghallgatsz, ne táplálj túlzott reményeket. Szemmel láthatóan nem hagytál olyan mély nyomot a fiúban, amiért azonnal fejest akarna ugrani egy kapcsolatba. Szívesen beszélget veled, mint ahogy az ember szívesen beszélget azzal, aki odáig van érte. (Mert ez lejött neki, elhiheted.) De itt kb. meg is állt a történet. Javadra legyen írva, hogy okosan cselekedtél. Sajnos azonban nem jövünk be mindenkinek, van, akinek megroggyan tőlünk a lába, és van, aki csak vállat von. Nem tudom, találkoztok-e még, mert ha igen, a "lassú víz partot mos" elvén még komoly eséllyel indulhatnál érte.
2016. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!