Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki egyszerre romanti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki egyszerre romantikus és antiromantikus?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy romantikus,boldog kapcsolatra( volt barátnőm,de nem volt egy igazán jó kapcsolat)de közben ha láttok egy fiatal párt,akik egymás kezét fogva sétálnak,és már nyáladzás határát súrolja,olyankor viszont kényszert érzek hogy valami rossz indulatút oda szóljak.Persze vissza fogom magam,de olyan jó elesne,de gyorsan túl teszem magam,mert bunkó nem akarok lenni.
2016. nov. 24. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak irigy vagy. :/
2016. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Irigy ? Lehet,pedig nem vagyok az irigy típus.
2016. nov. 24. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Lel én is ilyen vagyok:D

Bár mondjuk én ezt a nyálas maszlagot nem szeretem,amikor már tócsognak a nyálba.

Mondjuk lehet te nem ilyen vagy de romantika meg romantika között is külömbség van szerintem :D

Én mondjuk inkább úgy képzelem el az én oldalamat,hogy random a parámnak vennék egy virágot vagy meg mondani neki,hogy gyönyörünenek találom vagy ilyesmi vagy csak megint random helyzetbe megölelni meg ilyenek,de amit látok ez a nyáltócsogás jaj nyúszomuszó ennyire szeretlek ilyen édes vagy te meg ennyire ettől a falra másszok :D

Én mondjuk nagyon tudok kötödni ahhoz a lányhoz akihez közel férközök.

Nem tudom igazából lehet én látom furcsán azokat a nyálban fetrengő "szerelmes" párokat és közben én is ilyen vagyok de remélem nem :DD

22f

2016. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy irigy, csak egód. Nincs meg mit látsz s nagyon vágyod s rosszat akarsz nekik, mert nekik van. Tudatos gondolkodással, felültudod írni ezeket.
2016. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!