Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt olyan párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan párotok, aki eleinte félénk, szorongó, szomorú alkat volt, és mellettetek lett magabiztosabb, sikeresebb, boldogabb?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem igazán. Aki "problémás" volt, az a kapcsolatban is az maradt, ezzel pedig engem is lehúzott - ezért is lett vége.

Olyan viszont volt, hogy valaki félénk, szorongó, szomorú alkat volt és magától elkezdett dolgozni magán (szakember segítségével), így mire összejöttünk, már teljesen vállalható személyisége lett. Rajta a kapcsolat is javított. De az fontos, hogy nem a kapcsolattól várta, hogy "megmentsék", hanem magától is elkezdte a változást.

2016. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak olyan emberek, akik élvezetből szívják le mások jó kedvét. Vannak akik csak azért szomorúak, mert nem találják párjukat, hiába keresik.
2016. nov. 25. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyan srác vagyok, de nekem a volt barátnőm ilyen volt, szorongó, pesszimista, önbizalomhiányos, aztán én "gyógyítottam" ki, mellettem lett vidám, optimista, szeleburdi. (Az más kérdés, hogy aztán miután szakított velem, kb most én lettem olyan majdnem, mint amilyen ő volt :/ )
2016. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( Sajnos van ilyen.
2016. nov. 25. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Igen volt, mellettem vált igazi férfivá és azóta is boldogok vagyunk több mint 3 éve.

Csak egy kis szeretetre volt szüksége, utána már magától változott meg és a kapcsolatunk is akkor erősödött meg igazán.

2016. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyenben nem hiszek. Ez kb függőség.
2016. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt, aki ilyen volt az ilyen is maradt.
2016. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, az én barátom sokat változott pozitív irányba. De ebben az is benne van, hogy idő közben felnőtt.
2016. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Igen,a baratom. Az elozo pasijaim is ilyenek voltak. Egy jo parkapcsolat sok onbizalmat ad.

N

2016. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
És ha nem kapja meg az adagját, megint nyomi lesz? Aki egyedül vesztes, az nem tud semmit adni.
2016. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!