Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szívesen ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szívesen ismerkednétek roma származású lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Miért vannak hátrányban a roma lányok? Jó tudom, sok a su.ttyó rétinig.ger, akik azt sem érdemlik meg, hogy egy értelmes férfi rájuk nézzen. DE van egy barátnőm, aki intelligens, érettségivel rendelkezik illetve szakmája is van, mellesleg most megy majd egy továbbképzésre is. 12 éve ismerem, csupa szív lány. Szerény körülmények között él, 22 éves. Nem valami topmodell alkat, azt meg kell vallani. Bőven van rajta mit fogni, de mindemellett emberséges ember tudott maradni ebben a világban. Mesélte, hogy csak olyan emberek találják meg, akiknek pèldáúl még egy álltalános iskola befejezése is nehezen ment..vagy nem is ment. Szóval el van keseredve, és vágyakozik egy normális társra. Nincsennek nagy vágyai. Legyen humoros, és dolgos az illető. Ennyi ami neki fontos, csak egy egyszerű ember. Egy faluban él, ott alapból nehéz ismerkedni.


Az lenne a kérdésem, hogy ti adnátok esélyt egy ilyen lánynak?


Én nagyon sajnálom őt, és szeretnék neki segíteni. Szerelemre találni..


Köszönöm, hogy elolvastad.


További szép napot :)



2016. szept. 8. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2016. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ezzel sajnos még nem tudtam neki segíteni..
2016. szept. 8. 14:57
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer dolgoztam dohányboltban, és ott volt egy lány. Egy munkatársam váltig állította hogy van benne vonó, de nekem meg eléggé bejövős volt, ráadásul a dohányzást is akkoriban hagyta abba. Na vele ismerkednék szívesen. Akik még szintén bejönnek, azok a feketék, kínaiak, de valamiért a mediterrán típus meg nem annyira. Björk is jöhetne, szeretem a különleges szépségeket, de az igazi fukszos cigány az hagyjon békibe már bocsánat. Semmi bajom egyébként velük, csak mostmár visszaadhatnák a pénzemet. :D
2016. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

"Köszönöm a választ, de ezzel sajnos még nem tudtam neki segíteni.."


Viszont úgy hiszem válaszoltam a kérdésedre.

2016. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#2 ez nem társkereső. ;)
2016. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ, indokkal :)

Und, ez meg nem a Heti Hetes, hogy beszövegelj. Danke

2016. szept. 8. 15:06
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén? Nem.
2016. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

"Und, ez meg nem a Heti Hetes, hogy beszövegelj. Danke"


Vegyél vissza az arcodból takony, mert elkenem az arcod! Benned is van vonó az tuti.

2016. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


2 méteres, folyton feketében járó kigyúrt kopasz neonáci vagyok, nehezen magyaráznám meg otthon a húsos cigánypecsenyét.

2016. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
#9 miért jársz folyton feketében? Depressziós vagy?
2016. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!