Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek egy ilyen pasi érzéketlen?

Figyelt kérdés
Alapvetően kedves,rendes.Viszont nem szereti a nagy romantikát,nem szereti állandóan kifejezni hogy szereti a párját,nem igényli hogy állandóan a párja mellett legyen.Vannak érzései,de nem érzi úgy hogy ki kellene mutatnia.
2016. nov. 26. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak érzései, de nem érzi úgy hogy ki kellene mutatnia." Nekem ez a része nem tetszik a dolognak. Honnan tudnám, hogy szeret-e a párom, ha sosem mondja és sosem mutatja ki? honnan tudjam, mikor dühös valamiért, mikor meglepett, mikor örül valaminek? Ha nem mutatja ki az érzéseit és én nem vagyok gondolatolvasó, akkor ezekre sosem derül fény.


Azzal alapvetően nincs gond, hogy nem akar folyton a másikon lógni, és ha nem szereti a nagy romantikát. De basszus, ha nem vagyok biztos abban, hogy szeret-e, akkor az csak megmérgezné a kapcsolatot, legalábbis részemről mindenképp.


21N

2016. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, vannak hozzád hasonló lányok, jobb lenne, ha a hozzád hasonlóakat keresgélnél magadnak, akinek ugyanannyi elég, mint neked.


Bocsi, nekem nem kellene a hozzád hasonló pasi, aki nem szereti állandóan kifejezni, hogy mennyire szereti a párját..stb.

2016. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ez igaz,magamat jellemeztem.Valamiért nehezen tudom kimutatni az érzéseim,és általában nem is szoktam,persze ezen szeretnék valahogy változtatni.
2016. nov. 26. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok nőként. Mármint vannak érzéseim, de nem nagyon megy, hogy kimutassam őket. A párom szintén ilyen.

(Viszont a "nem igényli hogy állandóan a párja mellett legyen" része érdekes, mert mióta ismerjük egymást, kb minden szabadidőt együtt töltöttünk. Se haverozás, se barátnőzés, max együtt... Kb a nap 24 óráját egymással töltjük.)

Biztos találsz ilyen nőt magad mellé.

2016. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, ezek a nagyon minimumok, amik neked nem is fontosak.
2016. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyünk már úgy csajok, mintha számítana, hogy egy pasi "érzéketlen" ...
2016. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!