Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretik a pasik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik, ha egy csajnak jó az étvágya?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha egy SOVÁNY csajnak jó az étvágya, aki nem hízik el.
2016. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert jól esik leülni egy jó ízűt enni, látni, hogy a másik is örömét leli a finom ételben és a jó borban, miközben önfeledten beszélgetünk. Nincs annál kiábrándítóbb, mikor elmész valakivel vacsorázni, aki meg sem nézi az étlapot hanem egyből pincér, gluténmentes szója mentes, cukormentes csirkemellet natúr salátával, csak semmi só, mert nátrium szegény diétán vagyok, meg jaj ilyet én nem eszem, mert ebben most 250 kalória van... Unottan eszi salátáját, közben látod rajta, hogy legszívesebben két kézzel tömné magába a tésztát vagy a bbq szósztól tocsogó marha steaket...

Nyilván egészségesen kell étkezni, meg vigyázni kell az embernek az alakjára, na de nem is minden nap vannak ilyen alkalmak.

2016. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Mert jókat lehet böfögni. Molnár Krisztián is olyan szexi, amikor böfög.
2016. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
2-es, a gluténmentes ételeket is lehet jóízűen enni. És én szeretek mondjuk nem puffadni egy hétig, minthogy őfelsége döntse el, mit egyek.
2016. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

#4

Nyilván, aki VALÓBAN glutén érzékeny, az ne egyen olyan ételt ami tartalmazza és rosszul van tőle. Nem is erről beszéltem, hanem azokról, akiknek az ég világon semmi bajuk nincs a testkép zavarukon és önbizalom hiányukon kívül és azt hiszik, hogy ha majd magukat sanyargatva táplálkoznak meg napi 5 órát edzenek majd szebbnek, vagy jobbnak fogják látni magukat.

2016. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Itt most csak arról volt szó, hogy mit eszik. Pl. a tesómnak is az jött ki, hogy nem egyértelmű, hogy érzékeny-e, mégis jobban érzi magát, ha elhagyja. Én is kipróbáltam, és sokkal jobb.


A testképzavart már te keverted ide. Meg azt is, hogy ami nem hizlal, az biztos rossz, és nem lehet élvezettel enni.

2016. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, bármennyit ehetek és szeretek is enni, de nyilván nem tudok annyi kaját megenni, mint egy pasi, hiába is akarok. 3 palacsinta és már jól laktam
2016. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Totálisan félreértelmezted amit írtam, ráadásul a szavaimat is kiforgatod.

Hol írtam én olyat, hogy csak az lehet finom ami hízlal? Egy zöld fűszeres lazac édesburgonyával isteni finom pl. Se nem hízlal és még glutén sincs benne, na bumm. Arra próbáltam rávilágítani, hogy nagyon sok lány/nő testkép zavaros és önbizalom hiányos, olyan akar lenni mint az agyon photoshoppolt insta nők, ezért brutálisan sanyargatja magát és mivel valahol valamikor az rögzült benne, hogy a csirkemell zöldsalival nem hízlal ezt eszi már hónapok óta. Ahelyett, hogy utána nézne, hogy mit ehetne ezeken kívül még.

2016. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj! Nehogy azt hidd! :D

Írta már itt egy pasi,hogy egy nő csak keveset egyen,hogy ne hízzon el.:D

2016. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Akinek igazán szép a teste, az nem sanyargatja magát. Aki sanyargatja magát, az aszott és sovány.
2016. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!