Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek minimum 2, vagy tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek minimum 2, vagy tobb komolyabb kapcsolatuk volt ok ugyanugy szerettek mindegyik parjukat, vagy inkabb csak egyet. Ugymond egy igazi szerelem volt?

Figyelt kérdés
Olvastam mar,hogy valaki mindegyik parjat maskent szerette.Volt kit csak szeretett es volt akibe jobban szerelmes is volt.En inkabb arra lennek kivancsi hany olyan ember volt nektek akit igazan szerettetek es szerelmesek is voltatok?
2016. nov. 26. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig az összes férfit szerettem akivel komoly kapcsolatom volt. (3)

Szerintem 2 embert nem is lehet egyformán szeretni, hiszen minden ember más, és mindenki másképp igényli azt hogy hogyan mutassák ki felé a szeretetet. És minden emberben más-más dolog az amit szerethető.

2016. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy abszolút igazán egyet. Akinél azt érzem hogy nem tudnék élni nélküle, aki mellett azt érzem, hogy a legkisebb mértékben sincs bennem, hogy azért másoknak is tetszenék e.

2,5 év után sokkal szerelmesebb vagyok, mig a többinel 1,5 év utan alabbhagyott.

2016. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!